Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Наушники Xiaomi Redmi Buds 3 White (BHR5173CN/BHR5174GL)

Код:  318938512
Оценка пользователей 3.38/5
на основе 98 отзывов
  • 5 звезд
    30 оценок
  • 4 звезд
    10 оценок
  • 3 звезд
    9 оценок
  • 2 звезд
    13 оценок
  • 1 звезд
    14 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Татьяна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не берите. Покупала давно, как запасные. Практически не пользовалась. Поначалу еще ничего был звук, сейчас еле слышно. Еще и плохо сидят, выпадают. Ерунда.

    Достоинства:
    Никаких
    Недостатки:
    Ерунда, не стоят своих денег
  • Лозов В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ужасные наушники. Не покупайте их

    • Марина К***

      чому?

  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купувались у 2022 році собі а пізніше і дружині. Ще працюють обидві пари. Якби я знав про таку якість навушників і їх звучання - не взяв би ніколи, Бісить що при перегляді ютубу, коли ти лежиш, то дуже часто само ставить на паузу. Звук тихий. зараяду на той час що мені потрібно слухати - вистачає. Краще чути якщо навушник повернути в сторону - ніби як на старому приймачі шукаєш радіохвилю - потрібно знайти той самий найкращий момент звучання, але в такому положенні часто ставить на паузу ютуб. Але ще працюють...

    Достоинства:
    безпроводні, ще працюють з 2022 року - напевно більше переваг і не має...
    Недостатки:
    якби знав про таку якість навушників і їх звучання - не взяв би ніколи, Бісить що при перегляді ютубу, коли ти лежиш, то дуже часто само ставить на паузу
  • Максим В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Найгірші навушники що тут є

    Достоинства:
    Не має
    Недостатки:
    Швидко сідає правий навушник
  • Владислав Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Середня якість

    Достоинства:
    Якісний звук
    Недостатки:
    Перестали працювати через 3 місяці
  • Олександр С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    І місяця не пройшло як правий наушник почав грати тихіше. В сервісному центрі сказали - або заміна або повернення коштів. Вибрав повернення коштів

    • Вячеслав П***

      Почистите сеточку динамика зубной щеткой. Мне помогло. Там очень маленькие отверстия поэтому очень легко забиваются.

  • Тарас
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороші бюджетні наушники

    Достоинства:
    Тримають довго заряд
  • Валерия Щ***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Спустя месяц левый наушник стал разряжаться за 2 минуты и также заряжаться. Сделала возврат, они их проверяли месяц и затем сказали,что это заводской брак и вернут деньги. Спустя 2-3 дня вернули деньги. А если о пользовании, то звук хороший, правда неудобно отвечать на звонки или музыку перелистывать.

  • Давид С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупал полтора года назад,покупал когда ещё только-только они вышли,прошел один месяц,в итоге:стали ооооооооочень тихими.При макс. громкости так себе слышно,до сих пор они со мной,но я не доволен теми деньгами которые я потратил

    • Аліна

      Спробуйте почистити голочкою динамики та протерти перекисом

  • Максим К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Як завжди непогані бюджетні навушники від Xiaomi. Єдине, що хотілось би трошки якіснішого звку

    Достоинства:
    Гарний пластик, міцно сидять у вусі.
    Недостатки:
    Якість звуку така собі
  • Андрей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарні навушники. З вух не випадають, Звук чистий, заряду вистачає надовго.

  • Владислав П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Приятный звук

    Достоинства:
    Отличные наушники за свою цену
    Недостатки:
    -
  • Владислав Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В мене ці нувушники вже рік і що я можу сказати, це жах! по перше коли я їх брав в мене був Xiaomi с 4 Bluetooth Із цим Bluetoothом вони робили дуже погано дуже тихо грал і тихо грали с коробки но я думав що добре тихенькі але все друге супер, але ні. По друге сам кейс царапається від повітря бо я не знаю чого вони в мене всі стали поцарапані я їх не кидав я навіть їх з дому перших 3 місяця не виносив, по трете, проблеми то с правим навушником то з лівим прям сьогодні йшов на пробіжку лівий не робе хоча всю нічь заряджались 4 момент в якись момент вони в мене перестали фактично робити, робив тільки правий навушник і то так тихо що я чув свое дихання і нічого не допомогало і так, і сяк їх і чистив і скидав на заводські нічого не допомагало, але їм дало 2 дихання новий телефон с 5 Bluetooth і це iPhone 11 тоді вони і заграли прям добре і стали громчіше на відсотків 20-30 хотя не на довго 3-4 місяця знову проблеми то лівий не робе то правий, якось странно з Xiaomi робили гірше ніж с iPhone

    Достоинства:
    Добрий мікрофон - нормальна офтономність, якщо мати останній Bluetooth то не дуже погано звучать
    Недостатки:
    Не коректно роблять то лівий то правий навушник не робе, царапаються від повітря, якщо нема мінімум 5 Bluetooth то просто це пластмасовий хлам, і через 30 хвилин в них дуже болять вуха.
  • Сергей Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Наушники кошмарно отвратительны. Свои задачи не выполняют. Левый наушник через неделю перестал заряжаться и подключаться. Приложение miBuds постоянно показывает к левому разный заряд то 100% то 0%, видимо брак. Судя по отзывам у меня не первого проблемы с левым наушником. Правй работает,НО тоже бывает отключается от блютуза сам по себе может через 5 мин может через час.

    Как результат хочу порекомендовать избегать эти наушники.

    Достоинства:
    Неплохой микрофон
    Недостатки:
    Левый наушник перестал работать
    Правый отключается когда захочет
    Чехол потерся и весь в царапинах, качество не очень
    Звук посредственный
  • Александр О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Через 2,5 месяца звук стал очень очень тихим. Форма по удобству на 3-
    Не рекомендую для IPhone
    Вернул по гарантии но только в ремонт ( жду ответ)

    Достоинства:
    Первые 2 месяца все норм и звук и материал.
    Недостатки:
    После 3 месяцев перестали работать и тихонько еле слышно играют )
    • Андрій Л***

      Попробуй або прочистити спіртом і попробуй видути на себе всю грясь як бензин через трубку пропускати і потехеньку і тогди болімегш звук стане нормальним вмене подіяло

  • Дарія П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    всё отлично слишно хорошо, советую сразу купить чехол потому что замазиваються очень бистро, нужно переодично чистить потому что теряется звук,
    Пришли наушники запакование в коробке не поцарапались. сначала я испугалась потому что не включились я подержала палец на кнопке а потом один раз клацнула всё включилось было на 25 процентов заряжено, зарядились бистро где то за час было 100 процентов садятся не бистро хожу уже две с половиной недели не сядяться. Для кого то могут показаться большие

    Достоинства:
    сядяться не бистро, красивые, звук хороший
    Недостатки:
    быстро загрязняется коробочка, наушники иногда нужно чистить
  • Николай Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Так себе... Звук тихий, в левом наушнике через 3 месяца очень тихий.

    Достоинства:
    Не выпадают, сидят нормально
    Недостатки:
    Левый почти не слышно после 3 месяцев работы...
  • Антон К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав я ці навушники на початку року і що можу сказати після пів року користування...
    Дуже тиха гучність, навіть зараз пишучи цей комент сиджу в трамваї з музикою на максимальній гучності, я її майже не чую. Також заряд навушників тримається постійно по різному, один швидше, то інший розряджаєтся. Із переваг, невеликий розмір, добре сидять у вухах, та мабуть все.(

    Достоинства:
    Компакність та гарно сидять у вусі.
    Недостатки:
    Дуже мала гучність, поганий мікрофон та незрозуміла батарея в самих навушниках.
  • Роман Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ці навушники перших дві неділі грали нормально. Потім звук почав просідати. Потім взагалі перестав працювати лівий навушник. Потім лівий заробив але у два рази тихше ніж правий. Вони не заслуговують вашої уваги.

    Достоинства:
    Перші дві неділі
    Недостатки:
    Просідає рівень звуку вже після перших двох неділь
  • Мария К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заказала эти наушники и моей ошибкой было, что я не проверив забрала с новой почты, понадеявшись, что Розетка ответственный продавец. Увы... Наушники пришли не работающие, делала все по инструкции и наушники не мигали при удерживании( что говорит о готовности к сопряжению согласно инструкции). Пыталась заряжать , но это не улучшило ситуацию . Оператор сказал , что нужно просто подержать кнопку дольше( 40 сёк вместо 5 почему то) но это тоже не помогло. Пробовала присоединиться к 2ум разным телефонам и 2ум планшетами, безрезультатно. Я сделала возврат на брак. Ждала 14 дней и сама написала им на 13 день, от Розетки никакого письма не было все это время. Сказали, что у них все работает и все нормально, и что они вышлют мне их обратно! Наушники которые не работают! Держать просто за идиотов своих покупателей! Я сказала, что они мне не нужны, и я делала возврат средств,на что мне сказали, что они снова их проверят зачем то! ЖДАЛА ещё примерно неделю! И сказали что они не примут у меня возврат, потому что якобы там ЦАРАПИНЫ! я не пользовалась этими наушниками вооьще, только пыталась включить по инструкции и вернула через день обратно, а у них они провалялись пол месяца и мне заявляют про царапины! Фото царапин и акт оценки не прислали до сих пор!Отвратительное отношение и обслуживание!
    Вопрос принципа! Буду обращаться в другие органы!

    Достоинства:
    Отвратительное отношение и магазин!
    Недостатки:
    Отвратительное отношение и магазин!
  • Наталья Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Навушники хороші, купували для дитини, це перші наші такі. Для дитини вони дуже великі, є значно менші моделі, але йому все рівно подобається, проблема є ще в тому що тяжко на них знайти чохол особливо з цікавою дитячою тематикою.

  • Александр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошие наушники

    Достоинства:
    Хороший звук и микрофон
    Недостатки:
    управление не очень удобное
  • Сергей Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Левый наушник, то заряжается то нет. Может выключиться при 100% заряда и писать 0% стало, хотя поработал мин 10.

    Достоинства:
    Микрофон
    Форма
    Недостатки:
    Левый наушник работает изредка
  • Дима Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Звучание тихое просто ужасное

    Достоинства:
    Дичь
    Недостатки:
    Дичь
  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    враження про них не надто...саме перше і найголовніше це звук, оскільки це перші мої бездротові навушники то порівнював їх тільки з провідними які були в мене раніше, що можу сказати: звук на рівні самих дешвих провідних навушників, навіть комплектна гарніту зі старих нокій звучить не гірше, кроче звук це повний провал (телефон Xiaomi Mi 11 Lite), по посадці то мені не дуже добре підійшли (якщо проходити з ними годину то вуха сильно болять, ну це все індивідуально) все інше не суттєво.

    Достоинства:
    стабільний звязок, автономность
    Недостатки:
    звук!!!
    • Олександр

      Щодо час походити і болять вуха не скажу - ніби все норм.
      Але влітку за годину чи дві - вухо як і інші частини тіла потіють і той піт забиває сіточку звідки виходить звук. Хтось писав, що вуха потрібно мити - так з гігієною все в порядку, навіть через деякий час в процесі користування приходиться витягувати навушник і витирати вушний піт. Мої ще працюють, так, як я не систематично ними користуюсь, більше використовую, як гарнітуру, коли зайняті руки, але якщо не один я спостерігаю таку ситуацію і розумію, що невдовзі і в мене заб"ється сіточка яким би я не був чистюльою в плані вух - то напевно це така просто модель, яка не розрахована на довговічність. В характеристиках же ж написано - термін експлуатаціїї 1 рік (наприклад такого користування, як у мене). то на рік їх і вистачить.

  • Свистельник В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Навушники шикардос! З телефоном Xiaomi Redmi Note 9 Pro працюють бездоганно, як мiсяць назад зарядив, так i користуюсь. Звук хороший, я добре чую та мене добре чують. Рекомендую!!!!

    Достоинства:
    Сильна батарея, хороший звук
    Недостатки:
    Немаэ
    • Андрій

      Доброго дня, де брали чохол для навушників?

  • Сергей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не могу сравнить с air pods, но для меня купленные наушники всем хороши. Звук ок, дистанция работы от телефона хорошая, меня слышно хорошо. Дискомфорта в них не ощущается, мир не становиться глухим. С ушей не выпадают. Первые 3 дня болели ушные раковины, потом все прошло.

    Недостатки:
    Нет
  • Олександр З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Навушникі на трійочку. Постійно пропадає в звук в лівому навушнику. Доводиться під‘єднувати по новій. Але за таку ціну - цілком нормально. Систему шумоподавлення жахлива.

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Пропадає звук. Треба перезавантажити. Жахлива система шумодаву.
  • Сергей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не пройшло і тижня як правий навушник став набагато тихішим за лівий. Поверхневий огляд вказує на те що навушники чисті.

    Достоинства:
    Не встиг оцінити
    Недостатки:
    Один навушник тихіше іншого.
    • Иван Ц***

      У меня также, левый тихо работает

    • Баланович О***

      А в мене правий став тихішим на багато за лівий...
      За 2 неділі користування...

    • Галина К***

      Та ж сама ситуація, покупкою не задоволена(( А Ви пробували повернути їх по гарантії?

  • Андрей С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    у меня были китайские,которые стояли 460 гривен и играли в разы громче и лучше,их не слышно абсолютно,очень расстроен,не рекомендую к покупке

    Достоинства:
    И нет
    Недостатки:
    Играют очень тихо
  • Евгений
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Таких тихих наушников у меня еще не было, на максимальной громкости тяжело сказать что все отчетливо слышно. Кроме очень низкой громкости претензий нет, но звук это главное в наушниках. Слышно плохо ((((

    Достоинства:
    Очень удобно сидят в ушах
    Недостатки:
    Очень тихий звук, на максимуме на грани комфортного прослушивания
  • Владислав Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошие наушники, но к сожалению проработали всего 2 месяца. Перестал работать один из наушников.

    Достоинства:
    Неплохое качество звука, отличный радиус покрытия блютуза
    Недостатки:
    Через 2 месяца перестал работать левый наушник, реагирует на касание сенсора но нет звука
    • Андрей С***

      Аналогично. Были QCY T7 тоже самое. Пока в семье только Hailou GT5 работают но они жудко неудобные.

  • Антон Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличные наушники, цена/качество. особенно после проводных еирподс ;) (особенно когда все копии так как оригинала не разу не встречал)
    Звук хороший, мне понравились, возможно для девушек будут великоваты так как «ножки» наушников толстоваты по сравнению с епловскими но эт если придератся;)
    (Если нет моральных сил или возможностей купить айрпадсы за 5-9к.) то все устроит.

    Наверно не подойдут для ценителей рвани барабанных перепонок;))

    Достоинства:
    Все ок что еще сказать)
    Недостатки:
    Если придератся то толстоваты;)
    • Українець

      Если настроить эквалайзер то перепонки можно хорошо помучать, не хуже затычек.

  • Иван Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Перестал работать один наушник через пару месяцев

  • Олександр Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Даже не очікував, зранку замовив, а вечером забрав в точці видачі.
    Порівнювати не має з чим, це перші бездротові навушники.
    Брались більше для розмов, щоб звільнити руки.
    Чути в перший день добре, як мені, так і мене.
    Можуть працювати окремо по одному, як правий так і лівий в т.ч. і на розмови.
    як далі буде подивимось, але перше враження, як для перших навушників не погане.
    Дійсно є той момент, що хтось писав про не зручність витягувати їх через глянцеве слизьке покриття, але якби я не читав такий відгук, то і не звернув уваги б - просто приловчився б і все, а тепер дійсно трішки замічаю незручність - для мене це не критично.
    В інструкції є російська мова (української не має) - там вказано, що термін експлуатації один рік.
    Звучання в обох наче б то однакове.
    Щодо почистить щіточкою бо забивається вушною сіркою - я не знаю, але - там такі мініатюрні отвори у сіточці - все може бути.Час покаже.
    Замовив і для дружини.
    Всі вище вказані недоліки для мене не принципові, як для hands free.
    Дякую Розетці

    Достоинства:
    Якісні на вигляд, можуть працювати як 2 зразу, так і окремо по одному. нормально чути як співрозмовнику, так і співрозмовника.
    Недостатки:
    Не дуже зручно витягувати з кейсу для зарядки. Не розібрався для чого на кейсі кнопочка (інтуітивно не зрозуміло).)
    • Віталій Г***

      Вуха треба часто чистити.
      Сітку в навушниках нічим не вичистите. Тільки розбирати і промивати.

  • Владимир О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Варті своїх грошей.
    Звук дуже достойний, але не ідеальний.
    Все як в описі.
    Кейс ніжний, рекомендую придбати чохол.