Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Зарядная станция XO PSA-1200 / 1200 Вт / 1229 Вт⋅ч / LiFePO4 (6920680837113)

Код:  367023594
Оценка пользователей 3.57/5
на основе 31 отзыв
  • 5 звезд
    10 оценок
  • 4 звезд
    5 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    6 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Юрій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купувалась в 2023 році, використовувалась разів 50 за 2 роки з максимальним навантаженням 600вт. І от в один прекрасний день почала вибивати автомати і перестали працювати розетки.

    З плюсів це честна ємність, швидка зарядка, доволі хороше охолодження.

    З мінусів, якщо не зважати на те що вона зламалась то це напевно розетки, як писали тут в коментарях вони росхлябані, блояок телефона просто випадає під своєю вагою. Ну і вона доволі шумна під час зарядки.

    Купив би я її повторно в 2025 році? - однозначно ні, є варіанти на багато цікавіше. Але в 2023 це був доволі непоганий варіант.

  • Денис К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купував в серпні 2023, тобто вже йде на третій сезон використання. Нарікань немає, станція топ за свої гроші.

    Достоинства:
    Швидка зарядка
    Недостатки:
    По зарядці і навантаженні вмикає охолодження і чутно кулер
  • Євген
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купив ще у вересні 2023 року, перевірив, зарядив - все добре. Стояла майже рік, не використовувалась, просто періодично дивився заряд, все було добре. Тиждень тому заряд зник. Просто стація вмерла до 0%. Зарядив. Простояла тиждень, заряд ще вчора був повний. Сьогодні знову 0%. І вже не заряджається. Завтра несу на Розетку.

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Якість
    • Євген

      Приїхала моя станція з ремонту, де пробула місяць. У супровідному документі вказано, що її просто ЗАРЯДИЛИ. Тобто ніхто не став займатися пошуком причини з якої вона миттево, за секунду, втрачала заряд. Її, навіть, не розбирали, усі пломби цілі.
      Під'єднав до неї ноутбук, попрацювала пару годин, потім миттево "впала" з 90% до 0% и все. Отакий сервіс та гарантійний ремонт від Розетки. Дякую. Відправив знову.

  • Марина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нікому не раджу, після пари тижнів користування вибила автомат при зарядці, перестали працювати виходи на розетку, помилка ERR. Віднесли в сервісний центр Розетки, знаходилась в ремонті майже місяць. Забрали відремонтовану, після 3 циклів зарядки знову зламалась, та сама картина, що і минулого разу - вибиває автомат, перестали працювати розетки. Тепер знову доведеться нести її в сервісний центр. Це найгірший товар, який я купувала на розетці.

    Достоинства:
    Швидко заряджається
    Недостатки:
    Зламалась, відправили на ремонт, за декілька днів користування зламалась знову
    • Сергій

      Була схожа проблема на цій станції. Показувало Error під час зарядки і вже хотів шукати людей які могли б полагодити її, бо закінчилась гарантія. Виявилось що помилку викидало, через те що напруга в мережі була низькою і станція не любить заряджатися коли напруга менша за 200 +-. Автомат не вибивало але можливо в цьому була проблема. Мейбі комусь допоможе.

  • Міша В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    [Відео внизу]
    Купив в червні 2023. Пишу клментар в липні 2024. Ех як швидко пройшов рік. Подивився коментарі, дуже шкода що деяким не підійшло чи брак, теж би писав комент що жах.

    Параметри: ті ж самі

    Користуватись по 2 зарядки на день почав в червні. Приємно що там 3000 циклів, а далі 0.8 коефіцієнт стає, тобто 960 Вт (замість 1200 вт).

    Шумний, тому ми виносимо на балкон і звідти тягнемо дроти, не вибухне, так як ліфео батарея, а вона тіки може горіти навіть якщо проткнути і кислота/рідина буде гасити її - так.
    Заряджається за 1.4 години, номінал вражає, зробили близько 200 зарядок все так само - так.
    Відео: Витримує холодильник самсунг 2019 року (50 вт стабільні і кулер 120вт під час охолодження, 170вт) з мультиваркою (робимо йогурт на ніч, 8 годин, більшість часу 0 вт, так як окислення, а потім 800 Вт на 10 хвилин, і так кожні 1-2 години) та БДЖ для комп'ютера в сплячому режимі на 8 годин до повної розрядки - так.


    В цілому класно, але це не рішення в довгу, все таки енергія не з неба, а зі спалювання поки що, тому наразі докуповуємо ще екофлоу і сонячні панелі для альтернативного живлення.


    Усім хто кажуть, що сонячних панелей замало або живити квартиру - ви абсолютно праві. Тільки от ніхто не каже що це і не потрібно, буде розумний підхід до використання енергії, треба пральна запустили тільки її, треба плита - запустили тільки її.


    Відео: не пропускає в секції відео
    ссылка

    Достоинства:
    Вище описані.
    Недостатки:
    Шумний
  • Микола П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже хороша батарея, вже багато разів мене рятувала. Швидко заряджається. Задоволений, що його придбав

    Достоинства:
    Дуже хороший
    Недостатки:
    Не виявив
  • Тарас П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Взял себе эту штуку. На данный момент это самый дешевый вариант с литийферумполимерными батареями и емкостью больше киловатта. Боялся, что беру дешман. Да и отзывы некоторые пугали. Но покупкой в целом доволен. Уже неделю очень активно юзаем. Во всех режимах перепробовал. Пока ничего не отвалилось. Микроволновку с номиналом 1100 тянет, но показывает 1180. То есть прям в притык. Один раз упал в защиту. Когда микроволновка жрать больше 1250 начала. А так из минусов все, что пишут про шум и вонь - так и есть. Но своих денег девайс точно стоит.

    Достоинства:
    Цена в сравнении с конкурентами. Честные характеристики.
    Недостатки:
    Шум при зарядке и приличной нагрузке. Все ещё воняет при работе кулеров на высоких оборотах. Не работает как дбж.
  • Олексій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не витримало 5 циклів зарядки.
    Перестала заряджатися при вмиканні на зарядку вибиває автомати в квартирі.
    Не працюють основні розетки, пише Еррор при спробі її ввімкнути.

    Тільки як сам через 14 днів написав в сервіс з питанням що там з пристроєм, відповіли що треба ще 28 днів для ремонту. Тобто

    Достоинства:
    Круті заявлені характеристики.
    Недостатки:
    Не надійний пристрій. Перестав працювати через 5 разів використання.
    • Артём Ч***

      та же проблема

    • Марина М***

      І в мене так само, після ремонту знову зламалась після декількох циклів

  • Владимир П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Проверил в реальных условиях блэк-аутов - отрабатывает отлично (правда в режиме "бесперебойника" не проверял). Ёмкость батареи соответствует заявленной, при нагрузке 200 Вт хватает на 6 часов. Особенно порадовала быстрая зарядка (что сейчас особо актуально).

    Достоинства:
    Даёт "свет" когда его отключают.
    Благодаря индикатору нагрузки можно оперативно отключать малозначимые, но работающие в ждущем режиме, потребители (стиралка, плита, духовка, микроволновка и т.п.)
    Недостатки:
    Когда появился ажиотаж, цена резко возросла.
  • В'ячеслав Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купляв у вересні!Все було ок поки не дійшло до зарядки станції!Ввімкнули в розетку і все погасло в домі!Вибиває автомати.Йде замикання(((

    • Данил А***

      Така ж проблема. А як вирішували? То вмер блок живлення чи в чому проблема?

  • Анастасия С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купували станцію ще у вересні все було добре поки вона стояла в очікувані своєї основної функції " відключення світла", періодично використовувалась в мілких цілях (заряд телефона та ноутбука) з періодичною зарядкою. І от коли настав час Х вона попросту не увімкнулась. Окей, може то вона сіла, одразу перші думки. Як тільки вдома дали світло- поставили на зарядку,а вона не як не реагує, тільки якісь потуги зробить і все. Екран не вмикається, жодна кнопна не реагує! Оформили заявку до сервісного центру. Наразі в очікуванні на зворотній зв'язок з сервісним центром другий тиждень! Далі буде...

    Достоинства:
    Швидка зарядка, ємність акумулятора, ергономічність
    Недостатки:
    Несправність в такий короткий термін
    • В'ячеслав Д***

      Добрий день!Підкажіть адресу і контакти СЦ!Та ж проблема!Проживаємо у Вишневому!Буду вдячний!

    • Анастасія С***

      Добрий день! Пройшло 14днів, ніякої інформації так і не надходило про стан станції, тому звернулися до чата Розетки вказавши номер замовлення, щодо роз'яснення даної ситуації. Впродовж дня вони не могли надати відповідь і лише під кінець дня дали інформацію, що "Товар знаходиться в ремонті в авторизованому сервісному центрі. Після отримання результату ми Вас обов'язково проінформуємо"
      Вчора зателефонували та сказали, що товар відремонтовано, та можете забрати його 2січня .

    • Дмитро К***

      Скажіть, будь ласка, чим закінчилася історія з ремонтом

  • Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличная станция, достаточная ёмкость, быстрая зарядка.
    Покупал для работы пк и интернета при отключении света. ПК 2 монитора роутер терминал при общем потреблении 205-230вт хвататет на 4-5 часов.

    Достоинства:
    Быстрая зарядка
    Недостатки:
    Цена
  • Катерина П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Зламалася через 2 тижні використання. Сервіс мовчки робить діагностику вже 14 днів і не збирається телефонувати. Також жодних гарантій якісного ремонту та/або надання товару відповідної якості немає.
    Гроші, викинуті на вітер.

    Недостатки:
    Купувалася заради роботи торгової точки при відключеннях електропостачання. На практиці - не витримала цих відключень і зламалася через 2 тижні.
    • Ігор С***

      Чому ви зробили такий висновок щодо сервісу? Ви ж розумієте, що там не тільки ваш товар? Взагалі думаю можна й самостійно подзвонити чи написати щоб надали якісь оновлення по стану діагностики.

  • Ярослав Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Станція в принципі за свої гроші коли я її брав літом ок, але зараз ціна під 40 трохи кусається,

    Достоинства:
    Просто без всяких приколів, бере і робить непогана ємність за свою ціну
    Недостатки:
    Смердить чортом при роботі охолодження
  • Владимир Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пришел заряженный на 60%.
    Время полной зарядки примерно 100 минут. В конце зарядки достаточно долго стоит на 99%, что в первый раз напрягло.
    Потребляемая мощность зарядки 1050 Вт. Причем наростает постепенно минут за 5...
    Отдал на нагрузку 150-200Вт 1050 Вт-часов
    На зарядку потратил примерно 1450 Вт-часов
    В принципе получил что хотел.
    Всяких наворотов типа приложения нет и не надо.
    Холодильник от него работает.
    В розетках евровилка не балтается.
    Упаковка надежная.
    Можно было бы сделать пару-тройку разных токов зарядки - полный и половинный например... Но в принципе и так нормально.

    Достоинства:
    Работает. Делает то что надо
    Недостатки:
    Во время первой зарядки подванивал. На второй уже значительно меньше.
  • В'ячеслав Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Запакований товар нормально.Заряжений на 90%Можна відразу користуватися.
    Єдине питання :Чому в комплекті є лише зарядка від мережі?Де зарядка від прикурювача автомобіля?Чи купляти окремо?Мала бути в комплекті(

    Достоинства:
    Багатофункціональність та швидкість зарядки.
    Недостатки:
    В комплекті не всі комплектуючі.Відсутній кабель зарядки від автомобіля.
    • Гість

      Усі акумулятори ( літієві ) перед використанням необхідно ЗАРЯДИТИ на 100%.

  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарна річ!
    Два монітори, ПК, роутер та колонки пропрацювали 7 годин!
    Зарядився за 1:40 хвилин!

    Достоинства:
    Швидка зарядка, велика місткість
    Недостатки:
    Поки не знайшов
    • Андрій Д***

      А які характеристики пк?

  • Анна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Приїхала новою поштою на наступний день після замовлення, була заряджена на 75%. Корпус в нормальному стані, жодних подряпин немає. Зібрана теж начебто непогано, ручка тримає і нічого не скрипить. До пакування жодних питань - 2 коробки картонні, пенопластові "фіксатори", пакет на самій станції. Ліхтар працює, USB C теж працює і заряджає. Розетки 220 працюють, котел запустився взагалі без проблем. Кому потрібно - 50 і 60 Гц можно перемикати тримаючи кнопку над розетками десь 3 секунди.
    Працюючий котел жере 90 ватт, коли стоїть відпочиває жере 55 - така модель котла, може вони всі такі, тут не знаю. Треба буде зарядити і подивитись як заряджається, сьогодні тільки перший день як приїхала станція. Може ще доповню відгук.

    • Андрій Д***

      Добрий день. Чи є доповнення? Цікаві відгуки

    • Анна

      Додати може і є що, але не дуже багато. Станцією ще не користувалися за її призначенням, тільки розрядили один раз і зарядили до 100%. Дуже гучна при зарядці. Якщо квартира маленька, то бажано поставити десь в окреме приміщення, бо за годину дійсно може сильно роздратувати. З 70% котел + холодильник пропрацювали годин типу 8 до розрядки до 15%. Але тут індивідуально і залежить від ваших пристроїв. Щодо запаху - вона не смердить чортом, як тут писали вище, але запах пластику трошки є. Думаю, ящко без коробки тримати, то він швидко пропаде, але я свою тримаю в коробці і вона не бісить.

  • Сергій К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупкою станції задоволен, тримає супер довго(окрім нею маю Ecoflow river max). Заряджається за годину з хвостиком.
    Під час роботи вентиляторів має трохи неприємний запах.
    Наскільки зрозумів з інструкції - станцію не рекомендовано використовувати як upc, це її головний недолік. Але для мене він компенсується ціною

    Достоинства:
    1. Ціна
    2. Ємність
    3. Швидкість зарядки
    Недостатки:
    1. Не працює як upc згідно інструкції
    2. Розетки трохи не зручні, звичайна вилка під власною вагою трохи нахиляється
  • Василь М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    .Сама станція досить якісно зібрана, ттх відповідають. навантажив до 1300вт.- працює ( правда довго так не засікав, 2хв поки працювала мікрохвильова) котел працює з нею правда моєму котлу потрібно було ще заземлення. Покупкою задоволений. Заряджається менш як за дві год. на повну. Шум вентиляторів починається десь від ват 500-600 і наростає по мірі нагрузки але він зовсім не критичний. Проста у використанні, нічого зайвого.Поки довго не тестив готуємось до відключень.

    Достоинства:
    Для квартири цілком вистачає.
    Недостатки:
    Ліхтарик трохи безтолковий.
    • Тетяна

      Уточніть про заземлення котла.

    • Василь М***

      котел має систему контролю полум'я а вона хоче заземлення для нормальної роботи щоб не було помилки, підключав через домашню мережу. землю кинув на 0 у вилці з одного боку що в роз. а з боку станції нічого не міняв
      все запрацювало.

  • Володимир Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пишу відгук про дану станцію бо купував її в серпні 2023 коли їх практично не було, перечитав гілку молодшої моделі PSA-700 і відштовхуючись від них купляв дану.
    При виборі зарядної станції керувався для себе наступними критеріями:
    1. Швидка зарядка від мережі (з розрахунку що якщо будуть відключення світла 3 години є, 6 немає) тобто протягом 3 годин має зарядитись до 100%.
    2. LiFePO4 акумулятор, велика кількість циклів заряду розряду (в інструкції а вона на китайській і англійській мовах у мене принаймні) кількість циклів заряду розряду не вказано, але враховуючи що це залізо фосфат то думаю 2500-3000 мало б бути гарантовано.
    3. Чистий синус. Станція куплялась щоб забезпечити роботу газового котла мінімум на 6 годин відсутності електроенергії. Мій газовий котел працює напряму від станції без всяких там вилок суіцидника це головне. Включав спеціально на обігрів щоб нагрів систему (приватний будинок) котел працював помилки не видавав.
    4. Ємність 1229 ват годин. Знову ж таки виходив з розрахунку мінімум 6 годин роботи. При включені з коробки була заряджена на 80% при роботі котла дисплей показував 120 Ват споживання і приблизний час роботи 8 годин. Правда треба сказати що це тест стації з коробки тобто показники після того як 3 рази провести цикл заряду розряду можуть змінитись і бути коректнішими але все рівно навіть якщо врахувати що інвертор на себе забиратиме якусь потужність то думаю 8 годин гарантовано котел мав би пропрацювати.
    Тепер про якість матеріалів. Пластик міцний на дотик я б сказав приємний. Щоб щось скрипіло не відчув, роз'ємами юсб і іншими не користувався але на дотик не відчув щоб вони були розбовтані, так само зарядний кабель не випадає ні з розетки ні з гнізда станції, розетки 220 хоч на китайську вилку але наша вставляється і не випадає так що перехідника не потрібно подивимось що буде з часом.
    Вентилятори при зарядці шуплять, але це і не дивно на дисплеї показує 1кВт вхідного заряду. Про можливість працювати в режимі упса я в інструкції не найшов інформації але у відгуках по молодшій моделі і тут вже писали що така можливість начебто є сам ще не випробовував.

    Достоинства:
    Швидка зарядка, LiFePO4 акумулятор, чистий синус для газового котла, ємність станції
  • Вадим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    З коробки було 75% заряду. До 100% писало що за 18 хвилин зарядить. Але на 99% трохи довше заряджало, мабуть докалібрувало.
    При зарядки від мережи споживає 1014 ватт.
    Але вентилятори досить гучно працюють.
    Режим ups підтримує, але в інструкції не гарантують 0ms період переходу на батарею, тож деякі чутливі прибори можуть перезавантажитись.

    Достоинства:
    Велика ємкість, швидка зарядка
    Недостатки:
    Гучний вентилятор
    • Сергей К***

      Откуда информация про поддержку upc если в инструкции написано:
      - продукт нельзя использовать как замену источника переменного тока, чтобы продлить термин службы аккумуляторов
      - не превышайте время зарядки станции. Отсоедините зарядку когда станция полностью зарядится

  • Журило М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вилки з тоншими шекерами (всякі там зарядні блочки) фіксуються в розетках розхлябано, масивний USB зардний пристрій просто випадає з розетки під власною вагою.

    Достоинства:
    Відразу після придбання працює
    Недостатки:
    Низька якість розеток
    • Инна З***

      Доброго дня! Повідомте, будь ласка, яка тривалість зарядки від мережі і який ресурс батареї.
      Дякую!

    • Володимир Х***

      Доброго дня. Скажіть будь-ласка як людина zка вже користується даною станцією який тип батареї залізофосфат чи літйіонна. І чи працює дана станціz як джерело безперебійного живлення бо XO PSA-700 начебо в такому режимі працює. Дякую

  • Юрій М***
    Продавец: Rozetka

    Не знаю хто пише погані відгуки, може від неправильної експлуатації чи то брак попався! Вже третій рік працює без нарікань! Ніколи не підключав до всієї мережі-все підʼєднувалося виключно за допомогою переносок! Заряджається за 2години 45хв від 0 до 100%, ніколи не підʼєднував прилади більше заявлених характеристик. Холодильник , пральна машина інверторна 360 ват у віджимі 1200 об, Пк біль за все брав до 600ватт! Тому за свої гроші вважаю що вона Топ!

    Достоинства:
    Автономія, мега швидка зарядка!
    Недостатки:
    Не виявлено
    • Представник постачальника

      Дякуємо за ваш відгук, приємного використання!

  • Олег Б***
    Продавец: Rozetka

    Пропрацювала 2 дні, була на зарядці коли вимкнули світло, не можу зремонтувати вже 4 місяці. Запчастин нема. Ждав з Китаю не підійшли. Нормального сервісу нема. Запчастина ціна від 5000 грн

  • Дмитро А***
    Продавец: Rozetka

    Коли робив -- не було жодних претензій. С точки зору роботи відключення світла проходили непомітно. Але десь за три тижні інтенсивного використання після чергової зарядки перестали робити розетки 220 та зарядка.

    Достоинства:
    2 компьютера та 2 монітора працювали 4-5 годин. Заряджався дуже швидко.
    Недостатки:
    Пропрацював менше місяця.
  • Олег Р***
    Продавец: Rozetka

    Станція виконує свої функції, але має суттєву проблему с охолодженням:
    1. Якщо використовувати тільки нижню розетку - вентилятори охододженгя не вмикаються взагалі, і станція аварійно вимикається через перегрів навіть при навантаженні 200 Ватт.
    2. Час від часу станція аварійно вимикається від перегріву при навантаженні 700-900 Ватт.
    Якщо станцію одразу увімкнути - вентилятори одразу працюють на максимальних обертах і женуть розпечене повітря. Схоже що проблема з розміщенням датчиків температури

    Достоинства:
    Багато, їх вже усі описали
    Недостатки:
    Перегрів
  • Сергій А***
    Продавец: Rozetka

    Просто топчик, перший раз розряджав за допомогою компютера, екрана 27 дюймів 2к і музичної системи 13-14 годин, весь час крутилось 4к відео! Працює безшумно, навіть в повній тишені супер, при жодатковому навантаженні можуть включатись вентилятори, при цьому це супроводжуєттся запахом електроніки і це нормально, це жосить короткий період охолодження і це є новий пристрій тому з часом вивітриться! Витримував навантаження до 2.7 квт протягом декількох хв (оБігрівач)!
    Просто монстр по батареї! Заряджається шумно як пилосос півтори години!
    Перечитав всю інструкцію:
    Не можна використовувати як UPS, це не безперебійник, виключно як аварійеа електро станція!
    Вфдключившись від зовнішньої мережі світла і включивши його в внутрішню мережу він спокійно показав 4-5 годин на всі пристрої,телевізори, холодильник, світло і котел!
    Дуде рекомендую! Але не рекомендую використовувати підключаючи до розеток ( в інструкції заборонено ) виключно підключайте пристрій до нього і ніяк інакше!
    Заборонено підключати до нього під час зарядки! ( але це можливо )
    Під час тестів: Доречі під час виключення світла всетаки компютер не виключився і не перевантажився і все відпрацювало як UPS тому якість його явно з запасом але так не робіть!

    Достоинства:
    Абсолютно топ за свої гроші! Кращий за Екофло!
    Недостатки:
    Немає!
  • Андрій Д***
    Продавец: Rozetka

    Придбав станцію 2 тижні тому, не тут, проте відгук залишу, так як коли сам підшукував станцію - відгуків було дуже мало, тип паче змістовних. За цей час проведено декілька тестів. Купувалась для використання в якості резервного джерела живлення для роботи за ПК. Конфігурація (БЖ chieftec 650W, Ryzen R5-2600, 32 GB RAM, Asus ROG Strix RX 580, 2xHDD, 1 SSD sata, 1 SSD M2, 4 куллера на вдув/видув, башта be quiet dark rock slim, монітор 24" fullHD) В режимі роботи, при перегляді відео, роботі з MS Office - сумарна потужність споживання 100Вт/год - вистачає на 8...9 годин роботи стабільно, куллери в станції навіть жодного разу не увімкнулись. В режимі роботи - Браузер (30+ вкладок, 3D-моделювання SolidWork, ArtCAM, AutoCAD, Sketchup - навантаження близько 115...125 Вт - вистачить заряду на 7-8 годин. Якщо рендерити періодично (10 хв/год) додатково процесором (відеокарта не сумісна, нажаль) в keyshot, Solidworks то навантаження зростає до 160Вт, в такомо, можна сказати повсякденному режимі час роботи станції - 5...6 год. Якщо грати в ігри (Mount & blade 2: bannerlord, GTA 5) - навантаження 350...390 Вт (карта їсть, як не в себе (ох, зараз би сюди 4060-ку)) - вистачає заряду станції на 2,5...3 год (залежно від локації ігрових світів) І при цьому вже вмикаються вентилятори, не гучно, на рівні охолодження відеокарти. Щодо решти приладів - 43" ТВ Hisense 43e7hq + роутер Wi-Fi та абонтермінал під оптику та зарядка 2-х телефонів і планшета - 8...10 год роботи. Цілком задоволений виробом, своїх грошей вартий. Як УПС - не пробував використовувати, в інструкції вказано, що не має такого призначення, тому не ризикував. Зарядка від 5...10% до 99...100% за 1 год 20...25 хв. При цьому - шум - на рівні гучної витяжки 10-річної давнини. Слабше пилососу в рази, проте якщо сидіти поруч і працювати, то співрозмовника, що сидить за пару метрів чути погано, навіть дуже. Але - така швидка зарядка (1010Вт - зазначається на панелі) того варта.

    Достоинства:
    Ціна, швидкість зарядки, ємність.
    Недостатки:
    За свою ціну - не суттєві, - як от шум на рівні витяжки, та не надто стійка в утриманні вилки універсальна розетка.
  • Михаил М***
    Продавец: Rozetka

    Брав для себе на випадок відключень взимку, по співвідношенню ціна/корисні функції/ємність батареї думаю найкрашій варіант що я бачив. Не хотів брати еко флов чи блюєтті, бо не факт що відключення будуть взагалі, тому не хотілось викидати космічні гроші на вітер. Головна перевага що тут є швидка зарядка, перевірив дома, 30% зарядив за 25 хвилин, при цьому станція споживала 1015 Вт/год з мережі.

    Достоинства:
    Швидко заряджається, ЦІНА, багато роз'ємів, 3 способи підзарядки, що дає впевненість при довготривалих відключеннях можно буде підзарядити хочаб від машини, що дасть можливість працювати котлу вдома.
    Недостатки:
    Гучно заряджається, але насправді це абсолютно нормально.
  • Роман Т***
    Продавец: Rozetka

    Покупал не в Розетке. Оставлю отзыв, так как сам прежде чем что то купить мониторю отзывы.
    Станция пришла с зарядом на 80%. Тяжёлая, пластик на ощупь приятный, не скрипит. Ручка крепкая, удобная.
    Сразу подключил компьютер, при среднем потреблении 160 ватт он проработал почти 6 часов. Периодически включались кулера, они немного жужжат, но их почти не слышно. Примерно когда оставалось 15% станция отключилась без каких-либо звуков предупреждения.
    При зарядке такое впечатление что кто то включил пылесос, кулера создают довольно много шума. Зарядилась до 100% приблизительно за полтора часа.

    Достоинства:
    Цена, по сравнению с остальными станциями. Ёмкость, скорость зарядки.
    Недостатки:
    Цена, шум кулеров при зарядке.