- Александр О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гуд
- Михаил К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хорошее мыло.
Рекомендую продавца и товар. - Бондар С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мило чудово справляється зі своїми безпосередніми обов'язками - прибирає жирний блиск на шкірі та освіжає її. Володіє специфічним і водночас приємним запахом. Упаковка з грубого картону у вигляді коробочки в якій мило зручно зберігати та брати з собою у відрядження.
- Достоинства:
- Добре знімає жирний блиск. Має приємний запах. Вистачає надовго. Зручна для транспортування упаковка, що не розмокає.
- Недостатки:
- При потраплянні в очі достатньо не приємно пече
- Ольга Н***Продавец: Rozetka
При оформлении заказа меньше чем 2 шт невозможно взять, а об этом почему то не указано , ни в полном описании товара, ни там где фото товара. ...
- Вася К***
Если с компа смотреть то это пишут сразу под названием продавца
