- Анастасия Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Супер,
- Александр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Так себе . Не удобно пользоваться так как острые углы мыла . Для красоты мыло
- Ольга Я***
зішкребіть ножем гострий вугол. більшої нісенітниці ще не бачила у відгуку.
- Олександр З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Давно користуюсь продукцією данної торгової марки і тому рекомендую всім спробувати, не пожалієте. Мило чудово справляється із своїми "обов'язками". Має специфічний, але, як на мене, чудовий запах. Милиться добре. Можливо один незначний мінус це те, що мило має квадратну форму з прямими кутами і тому невдобно тримати кусок під час намилення. Куска мила вистачає надовго. Мило запаковане в щільний картон, який практично не розмокає. РЕКОМЕНДУЮ!!!
- Мария С***Продавец: Rozetka
мыло вкусно пахнет пенится отлично, хорошо очищает и благодаря этому мылу моя кожа с тала более эластично и упругой
- Достоинства:
- хоршо очищает и повышает общий тонус кожи
