- Владислав С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарний стабілізатор. Працює.
- Віталій В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Загалом - працює, напругу вирівнює, як для своєї категорії доволі тихо клацає. Має два виходи, що зручно. Задачі, які мені від нього потрібно - виконує.
Але:
1. Розетка включає плату за доставку (більшу, ніж у НП за подібного розміру посилку). Пакування являло собою просто обгортання комплектної (доволі тонкої і без ущільнювачів всередині) коробки стрейч-плівкою, між шарами якої і знаходився чек з гарантійним талоном. І в такому вигляді - в добру путь, як то кажуть.
2. Всередині корпусу трансформатор прикручений лише одним довгим гвинтом. Другий разом із гайкою просто катається всередині корпусу стабілізатора. Певно, треба докручувати самому.- Достоинства:
- працює, доволі тихий, має два виходи
- Недостатки:
- Пакування продавцем, не прикручений гвинт всередині корпусу, декоративний дисплей
- ВікторОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купували більше 2 років тому. Стоїть на котлі. Працює справно. Стабілізує напругу
- Ганна Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже поганий стабілізатор,ні котла,ні зарядну станцію (окремо навіть)не витримує,буквально через хвилин 15 вибиває.
- Віктор В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав. Підключив до мережі (з показниками 245-260в). Стабілізатор вирівнює до 225в, хоча на табло висвічує 220в. Звуків ніяких не видає. Забезпечує двох споживачів холодильник та телевізор.
- Достоинства:
- Ціна - Якість
- Недостатки:
- Не помічено
- Елена П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює справно, декілька разів навіть відключав техніку при високій напрузі. Швидка відправка, заводське пакування.
- Достоинства:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- У мене не має.
- Бондаренко О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дякуємо, працює. Поки все добре
- Достоинства:
- Не дорого
- Недостатки:
- Поки не знайшли
- Римма К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарний стабік, працює, індикація не є декорацією, а показує вихідну напругу в реальному часі, коли вхідна напруга падає, то знижується і показник індикації ...доволі тихий, гучно не клацає. Всі задоволені.
- Достоинства:
- Виконує свою роботу, відключається при 140..провірено,хоч на коробці написано 160
- Недостатки:
- Поки не бачили
- Сергій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Напругу стабілізує, котел працює. Для цього й брав.
- ОлегОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Почитав коментарі, купив....
Холодильник Атлант, 2 компресора, не запускає.Якщо по черзі - працює.
В п'ятницю отримав, в неділю повернув.Робітниця розетки сказала, щоб отримати повернення грошей, потрібно стабілізатор відправити на експертизу до сервісного центру.Чекати 2-3 тижні.Причина, вона не впевнена, що я звідти нічого не витяг!!!Абсурд.- Достоинства:
- Не підійшов
- Недостатки:
- Не підійшов
- Ігор К***
атлант пусковий ток більше 350 ват, треба було брами більш потужнійший , у мене 2000
- Дмитрий
Звичайно що він не потягн холодильник, ця модель розрахована на роутерт, телевізори, та газові котли сумарно до 350Вт, у мене на холодильнику Атлан стояла модель 1000ВА іншого виробника (переставив його на комп), а взяв трохи із запасом 2000ВА і прахює холодильник газ.котел!
Представник постачальникаДоброго дня. Не треба занижувати оцінку товару через те що невірно підібрали потужність стабілізатора під ваш холодильник. Gemix GX-501D розрахован на максимальне навантаження 350 Вт. Обираючи стабілізатор для холодильника, треба знати потужність холодильника, 1 чи 2 компресори і якого типу лінійні чи інверторні. Кожен запуск лінійного компресора супроводжується високими пусковими струмами, через які споживана потужність холодильника збільшується у кілька разів. Наприклад, якщо пристрій має номінальну потужність споживання 100 Вт, то в момент запуску компресора вона може зрости до 700 Вт. Пікова потужність двокамерних холодильників, що мають у своєму складі два компресори, може сягати 1,5-2 кВт.
- Александр Щ***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Работает.
- Сергей Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Подключил к ювелирной сварке, не понравилось как работает, потом подключил у лазерному аппарату и плюс минус норм. Экран постоянно показывает 220 и не понятно уравнивает что то или нет.
Представник постачальникаДоброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!
- Юлія П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Норм
Представник постачальникаДоброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!
- МаксимОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купив після ремонту холодильника. 04.2024. працює. все ок
- Арсен Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший стабилизатор. Купил второй для холодильника. Первый брал для морозильной камеры. Пришёл товар вовремя. Очень доволен. Спасибо Розетке. Стабилизатор рекомендую.
- Достоинства:
- Тихий.
- Недостатки:
- Нет
- Дмитрий
Не зрозуміло що у вас за холодильник такий, але цей стабілізатор не розрахований на холодильник, тому якщо швидко вийде з ладу я не удівлюсь! Рекомендую переставити його на менш потужний ппистрій, а для холодильника взяти потужнішу модель стаба!
- Олег Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купив 23 листопада 2022, у червні 2025 перестав працювати - індикація "H". Гарантія вказана 1 рік, на корпусі вказано 2 рокі. По факту не рекомендую. Ще є один куплений 02 липня 2023 року. Він ще працює.
- Достоинства:
- Ціна, 8 ступенів
- Недостатки:
- Не на довго хватає
- Олег Р***
На платі є резистор підстроєчний, можно його трохи повернути по годинной стрілці, індикація "H" пропаде, та усе запрацює. Якщо крутити проти годинника, то буде писати "L".
- Олег Р***
Здав в ремонт не офіційний. Відремонтували за 800 грн. Працює.
Індикація 220 не є постійною - коли падає чи росте напруга так клацають реле, то відображає інші значення напруги.
- Юрий Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Взагалі неправильні показники на табло.
Тільки 220.- Достоинства:
- Ніяких
- Прудкой М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Спасибо, вернули деньги.
- Достоинства:
- Вернули деньги.
- Недостатки:
- Сломался в течении недели.
- Прудкой М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В начале января забрал, работал, хотя показывал 220в постоянно (что есть неправильно). Вчера на табло загорелась "Н". Помогло включить/выключить. Котёл при этом не работает. Через пару часов снова стабилизатор перестал работать и буква "Н" вместо 220 на табло. Дом остыл. Я думаю так не должно быть с новым стабилизатором.
- Недостатки:
- Новый стабилизатор перестал работать.
- АртёмОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Покупал для котла, пои получении не проверял. Установили котел, взял стабилизатор, а он просто даже не включается. При включении в розетку ничего не происходит. Очень жаль
- Достоинства:
- Выглядит минималистично
- Недостатки:
- Не работают
- Капустюк Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Стабілізатор стоїть тільки на холодильник. Декілька разів при сильному перепаді відключався. Тихий, без запаху. Все нормально.
- Достоинства:
- Вартий своїх коштів
- Недостатки:
- Поки не помітила
Представник постачальникаДоброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!
- Сергей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Как все пишут, горящие цифры 220 вольт - это просто для морального успокоения владельца. Реально на выходе разное напряжение, но не ниже 200 вольт. Подключил к нему инверторный холодильник и стаб его нормально вытягивает. Напряжение в сети регулярно опускается ниже 190 вольт но стабилизатор выполняет свою работу. Проверял с латром - стабилизатор вытягивает выше 200 вольт с входящих 165, если ниже - он уже выдает меньше 190 вольт.
- Достоинства:
- Сравнительно недорого. С работой справляется. Практически неслышен.
- Недостатки:
- Пока не замечено.
- Влад В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все супер, свою функцію виконує. Трохи клацає, коли перепад напруги, отже працює)
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- -
- Татьяна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Замовили , оформили , прислали швидко. З поштою та оплатою ніяких проблем не було . Прийшов у гарному стані . Працює . У мене від нього працює інкубатор. Все влаштовує .
- Достоинства:
- Беззвучний , показує напругу .
- Недостатки:
- Немає
- Володимир К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Оптимально для роботи інверторного холодильника.
- Достоинства:
- Добре працює, все відповідає опису на сайті.
- Недостатки:
- Не виявив
Представник постачальникаДоброго дня. Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування!
- Татьяна В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий стабілізатор
- Валентин Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все влаштовує. Рік користуюсь проблем не мав
- Достоинства:
- не має
- Недостатки:
- не має
- Олег Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Беру уже второй, первый раз брал 01 грудня 2022.
И оба раза для инверторного холодильника.
Очень нужная вещь, в период перепада напряжения клацал/переключал обмотки не один раз.- Достоинства:
- Цена/качество
- Недостатки:
- Нет
- Шандригось О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
підлючений котел, холодильник. все працює норм
- Достоинства:
- прилад працює
- Недостатки:
- не виявлено
- Артем Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює без нарікань
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Відсутні
- ЮрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Як на мене абослютно безтолкова річ. У зв'язку з частими відключеннями світла відбувався перепад набруги і моментами переставав запускатись ПК - або під час роботии блок живлення йшов в захист і ПК виключався. Взяв в товариша стабілізатор apc 1200, щоб протестувати - проблема вирішилась, ПК працював стабільно. Так як apc в продажі не знайшов - купив даний стабілізатор. Проблема як була - так і залишилась. ПК вирубується, не включається. Один раз було, що в процесі роботи блок живлення пішов в захист - і о чудо - в стабілізаторі щось переключилось - і ПК далі стабільно запрацював.
- Достоинства:
- Не побачив
- Недостатки:
- Описав в коментарі
- Олег Р***
Для ПК нужно ups брать, а не стабилизатор... пропадало напряжение на 0.5 секунд - комп вырубается. Стабилизатор здесь не причем. А вот для холодильника даже с инвертором под 20-25т.грн. данный стабилизатор это оччень хорошо. Так же как и для котла газового.
- Богдан
Проблема в тому, що арс 1200 - має потужість 1200вт
а цей всього 350вт
Він просто заслабкий для поставленої задачі
Представник постачальникаДоброго дня. Маєте рацію, обираючи стабілізатор чи ДБЖ важливо звертати увагу на потужність (Вт), а при підборі до ПК треба орієнтуватися на максимальну потужність блоку живлення ПК + потужність інших приладів що будуть підключатись(наприклад монітор)+ 10% потужності для стабільної роботи.
- ІванОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Тягне котел і ще пару зарядок для акумуляторів, сушку для взуття і роутер.
Купляв для котла - Олег Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За свою цену очень хороший. Есть модель на 1000VA. Небольшие габариты. На просвет нормально сделанная плата управления. Целых 9 ступеней регулирования напряжения (AVR) - 4 вверх, 4 вниз и нейтраль. Щелкает тихо. Поставил на холодильник с инверторным компрессором (100Вт). Работает отлично.
Недостаток один - внутри на следующее утро после покупки раздался звук шаркающий - отпал кусок припоя в виде капли. Слышно если взять стабилизатор в руки и пошатать. С трудом удалось его изъять через вентиляционные прорези. Еще одна сопля припоя была на внешней розетке под нагрузку. На фото они есть.
Индикатор напряжения всегда показывает только 220В. При включении кнопкой индикатор показывает от 5 до 1 (режим тестирования?) и после этого зажигает 220.
А так вещь незаменимая!- Достоинства:
- Цена, 9 ступеней AVR
- Недостатки:
- Фиктивный индикатора 220В, проблемы сборки
- Ярослав І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Скажіть будь ласка,а дві морозильні камери витримає
- Гость
Нужно смотреть по нагрузке, которую будут давать на стабилизатор. Идеальные условия - до 350Вт. 500Вт-максимальная нагрузка при которой не рекомендуется долго держать устройства через стабилизатор. Он в принципе выдержит и 700 Вт и не отключится, но стабильная и долговечная работа устройства-до 350 Вт.
- Роман Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На корпусі присутні сліди використання. Це вже другий випадок. Більше тут заказувати не буду.
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Б/у
Эксперт RozetkaДоброго дня, Роман! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .
- Рытиков А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купил для газового котла ещё летом 2018 года, эксплуатировать начал в декабре. До этого думал, что индикатор на лицевой панели должен показывать реальное выходное напряжение. Оказалось, что вольтметра в приборе нет от слова "совсем", а индикатор просто распаян так, чтобы всё время показывать "220". Знал бы - взял бы что-нибудь подешевле без индикатора или что-нибудь посерьёзнее с индикатором. Несерьёзно со стороны Gemix так профанировать идею индикации.
- Достоинства:
- Цена, габариты.
- Недостатки:
- Индикатор на лицевой панели - чистая декорация и профанация.
