Описание Фініки в’ялені Sages 1 кг Туніс

Наші фініки сушилися не відриваючись з гілки прямо на чистому повітрі півночі Африки.

В них повністю відсутні будь-які добавки, завдяки чому вони мають відмітний матовий, а не блискучий колір. Бархатний колір це ознака повністю натуральних фініків. Наші фініки мають дуже приємний медово-карамельний смак, вони помірно солодкі і не нудотні.

Фініки - плоди фінікової пальми, високого дерева сімейства пальм, з довгими (до 6 метрів) великими лістям.

Фініки містять 60-65% вуглеводів - найвищий відсоток у порівнянні з другими фруктами. Також в них присутні мідь, залізо, магній, цинк, марганець, калій, кальцій, фосфор, натрій, алюміній, кадмій, кобальт, сірка, бор, протеїн, масло; 23 відаразлічних амінокислот, які відсутні в більшості інших фруктів.

Вітаміни А, А1, С, В1, В2, В6, ніацин, рібофламін, а також пантотенову кислоту, які сприяють засвоюваності вуглеводів, регулюють рівень глюкози в крові ізміст жирних кислот.

У зв'язку з тим, що фініки малокалорійні і містять величезну кількість корисних речьовин, їх рекомендують вживати замість солодощів для всіх, хто пыдтримує діету, або намагається просто підтримувати свою вагу в нормі.

Через високий вміст калію лікарі рекомендують вживати фініки при серцево-судинних захворюваннях. При серцевої недостатності фініки стімулірують деяльність серця, служать тонізуючим і зміцнюючим засобом, відновлюють сили після тривалої хвороби. Допомагають фініки при паралічі лицьового нерва, при перевтомі і при цукровому діабеті.

Їжте натуральні сухофрукти і будьте здорові!

Характеристики Фініки в’ялені Sages 1 кг Туніс

Тип обработки
Вес
Страна-производитель
Страна регистрации бренда
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

  • Плохой
  • Так себе
  • Нормальный
  • Хороший
  • Отличный

Добавить фотографии

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.