- Ірина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Yogurt at home
Кефир получился отличный
- Достоинства:
- Вкусно и полезно, надеюсь
- Недостатки:
- Пока не нашла, посмотрю или получится вторая партия из уже готового кефира
- Продавец Yogurt at home
Дякуємо вам за відгук!
- Роман С***Отзыв от покупателя. Продавец: Yogurt at home
Якщо б закваски був один грам, а не 0.5, думаю було б краще. За дуже повільною ферментацією вкрадається процес зкислювання, і це відображається на кінцевому результаті. Смак кефіру з кислим молоком. Можна кидати дві дози, але це не дуже рентабельно буде. Но взагалі то дуже задоволений тим що вийшло. Кефір "грає", кишки радіють... ))
- Достоинства:
- Швидка доставка, нормальні строки зберігання, закваска працює. Однозначно буду замовляти ще.
- Недостатки:
- На мій погляд, закваски треба трохи більше.
- Продавец Yogurt at home
Дякуємо Вам за відгук! Щодо кількості закваски, то дозування дуже чітке і на такий об'єм, на який розрахована закваска, її не потрібно ні більше, ні менше. Якщо продукт готується на якісному молоці та при правильних умовах, згідно інструкції, тоді все працює чітко і результат виходить чудовий. Якщо у вас є якась відмінність по приготуванню та по кінцевому результати від тієї, яку ми вказуємо в описі та в інструкції, просимо озвучити це нам і ми допоможемо вам розібратися в тому, чому у вас саме так і що потрібно змінити для кращого результату.
- Роман С***
Зробив на іншому молоці, вийшло значно краще. Молоко жирне, і кефір вийшов густий та смачний. В любому випадку ця закваска варта уваги, рекомендую.
- Руслан Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Yogurt at home
Быстро схватывается, не нужно высоких температур, консистенция типа с " газиками", вкусный, недорого
- Достоинства:
- Цена, простота приготовления, вкус, консистенция, обслуживание,
- Недостатки:
- Нет
- Продавец Yogurt at home
Дякуємо Вам за відгук!
- В'ячеслав Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Yogurt at home
Якісна і здорова річ!
- Продавец Yogurt at home
Дякуємо Вам за відгук!
- Луців В***Отзыв от покупателя. Продавец: Yogurt at home
Все ОК
- Продавец Yogurt at home
Дякуємо Вам за відгук та за високу оцінку!
- Александр Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Yogurt at home
Ок
- Светлана Ш***Продавец: Yogurt at home
Все чудово, продукція якісна, замовлятиму ще. Проблема у мене виникла лише з кефіром, бо важко витримати температурний інтервал. Загалом, чудово. Роблю на 2-3 літри, на наступний день вже не залишається. Доречі, використовую домашнє молоко, яке ніколи не кип,ячу попередньо.
- Продавец Yogurt at home
Добрий день. Дякуюмо Вам за відгук та за високу оцінку. Щодо сквашування, то дуже рекомендуємо кип'ятити домашнє молоко. Некип'ячене домашнє молоко - це завжди ризик несквашування і якщо у вас попередні рази вийшло, то ми не дамо вам жодних гарантій, що при наступних сквашування ви також отримаєете позитивний результат. Домашнє молоко потрібно кип'ятити обов'язково.
