День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S електричний - изображение 4
Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S електричний - изображение 1
Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S електричний - изображение 2
Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S електричний - изображение 3
Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S електричний - изображение 4
Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S електричний - изображение 1

Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S електричний

Код:  230130337

Есть в наличии

3 489

+5% бонусных ₴ при оплате Картой Rozetka
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Електричний фарбопульт Einhell TC-SY 700 S це електричний фарбопульт, що використовується для фарбування невеликих і великих поверхонь і адаптований для використання з малярськими фарбами для приміщень, лаками та глазур'ю. Особливості: Знімна розпилювальна головка для легкої заміни фарби й очищення всіх елементів Регульоване сопло для вертикального, горизонтального, і круглого струменя Бак для фарби 1000 мл із мірною шкалою Повітряний фільтр із легкою заміною Регулятор витрати фарби для ідеального нанесення фарби Прогумований м'який держак для комфортної роботи Стандартні аксесуари: 2 форсунки для малярської фарби, лаку та глазурі різної в'язкості Щітка для прочищення забірного клапана Голка для прочищення форсунки Контейнер для перевірки в'язкості Кришка бака для фарби Бак для фарби 1000 мл із мірною шкалою Ремінь на плече

Характеристики

Потребляемая мощность
  • 700 Вт
Размеры
  • 400 x 255 x 285 см
Вес
  • 2.29 кг
Комплектация
  • Съемная подставка гибкое рабочее и шланговое хранилище в одном
EAN
  • 4006825614596

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.33/5
на основе 11 отзывов
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Олексій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Я придбав цього фарбопульта перший раз у 2020 р., в основному для захисту деревини- побілки дерев спеціалізованими готовими розчинами.

    Дуже задоволений ефективністю пульта, у мене в саду більше 40 дерев, і швидкість їх сезонної побілки зросла просто в рази! Для зручності придбав ще одного літрового бачка, це дозволило додатково збільшити КПД фарбопульта.

    Потужний двигун дає розпилення на велику відстань, незважаючи навіть на вітер. Зручно, що сопло можна регулювати як для вертикального, так і для горизонтального розпилення. За бажання можна відрегулювати його і на розпилення круглої плями розчину.
    Мені це допомагало ефективніше використовувати розчин, бо в мене дерева різної товщини, є досить поважного віку, тобто товсті стовбури, а є і молоді тонкі саджанці.

    Пиловий фільтр теж гарно захищає двигуна - чистив після декількох обробок, не часто, але бруду на йому збиралося досить багато.

    Дуже зручно, що кнопка "Пуск" захищена надійним гумовим захисним ковпачком, що унеможливлює проблеми із електричною частиною пульта, при випадковому потраплянні рідини, чи дощу.

    Дуже довгий шланг - це просто надзвичайно важливо і зручно у роботі - ще один плюс.

    Я носив пульта перекидаючи ремінь для транспортування через плече, і це повність звільняло руки для роботи, і додавало зручності.

    Єдине, що мені доводилося робити - це фільтрувати розчин, для цього я придбав додаткові фільтри, такі, як використовують у лакофарбових майстернях СТО для фарбування авто, здається, на 170 мікрон. Хоч це й було трохи марудно, але я думаю, що це стандартна процедуря для будь-якого фарбопульта - фільтрування робочого розчину перед його використанням.

    На жаль, росіяни розбомбили мій будинок, разом із цим чудовим фарбопультом у березні 2022 ((
    Але він мені так сподобався, що я купив такий самий другий пульт цьогоріч, і вже працюю з ним у цьому сезоні, мені все в ньому подобається, добротний, потужний і ефективний для виконання моїх робіт у саду!

    Достоинства:
    Надійний, потужний, ефективний
    Недостатки:
    Треба додатково фільтрувати садовий розчин
  • Вадим В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Только получил, знакомлюсь с краскопультом: разбирал для работы и очистки согласно инструкции. Не могу вынуть иглу при помощи адаптера: вставил, повернул, как написано, тяну - игла не вытягивается, что-то ее держит. Опасаюсь прикладывать большое усилие, чтобы не сломать.
    Подскажите, как вынуть иглу?

    Достоинства:
    быстрая доставка, модель, цена - все соответствует данным с сайта
    Недостатки:
    еще не опробовал
  • Репецкий А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Как достать иглу?Ее нужно вытягивать или выкручивать ключем?

    Достоинства:
    Длинный шланг 3.5 метров
Читать все отзывы →