- Дементій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Дуже красивий і приємний на дотик столик-таця. Вживу дещо світліший, ніж на фото. Стійкий, виглядає надійно і якісно зробленим.
- Тетяна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Чудовий столик, стійкий і не хитається, швидко відправили
- Анна А***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Фото додаю
- Анна А***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Давно збиралась замовити і чомусь забувала.В решті-решт замовила.Побачивши коробку на пошті,думала,що там вже «торбинка» столикам,перевірила,але все добре.
Столики рівні ,все як на фото,подобаються ✌️
P.S.Запах оцту писали ,він завжди присутній ,коли дерево намастили олійкою якоюсь - Анастасия К***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Дуже гарний столик. Купували на подарунок. Дуже сподобалось .
- Достоинства:
- Якість
- Недостатки:
- Немає
- Ольга З***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Замовлення надійшло швидко. Купила на подарунок сестрі на річницю весілля. Побачивши столик в живу, захотілось і собі такий
- Достоинства:
- Приємний на вигляд і на дотик
- Недостатки:
- Не помітила
- Артёменко С***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Чудовий стіл! Прийшло швидко. Міцний каркас, хороші ніжки, непоганий матеріал!
- Достоинства:
- Міцний каркас, хороші ніжки, непоганий матеріал
- Недостатки:
- Не виявлено
- Іззєт Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Класний столик, виглядає природньо і якісно, не здається що якійсь масовий китайський продукт. Гладкий але не покритий лаком що робить його приємним на дотик. Ніжки рівні. Ніде нічого не хитається
- Недостатки:
- Трохи був незрозумілий запах під час розпаковки і ніби масляний трохи столик.
Скрип під час розкриття ніжок. Все це не є проблемами
- Виктория К***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Хочу дополнить отзыв «накрытым» столиким ) очень довольна покупкой ! Прекрасное качество, очень удобный и красивый столик ) в суворых реалиях заменил мне «накрытий стол» на день рождение !)
Ещё раз благодарю магазин за работу и быструю отправку ) всем рекомендую- Продавец Home Goodness
Дякую, Вам.
- Виктория К***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Очень довольна этой покупкой и общением с продавцом !)
Столик супер) и на вид и по качеству )
Всем советую !)- Достоинства:
- Качество, вид, цена
- Недостатки:
- Нет
- Михняк Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Швидко замінили мені столик на якісний, дякую за оперативність. Тепер усім задоволена. Зі святами вас!
- Достоинства:
- Відповідає опису та фото.
- Михняк Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Я незадоволена покупкою, Одразу цього не помітила, адже оглянула зовні- ніяких ушкоджень... Столик купила на подарунок до Св.Миколая, Прийшов час упакувати і я помітила, що у розкладеному вигляді столик перекошений в одну сторону. Хотілося б щоб подарунок подарував людям радість, а тут - повне розчарування.. невже той, хто кріпив ніжки не бачив , що з одного боку довжина 14,5 з іншого 13, 8 і від цього буде перекос??Фото додаю.
- Достоинства:
- Дуже хотілося порадувати друзів і подарувати на свято.
- Недостатки:
- Ніжки прикручені так, що столик перекошений на 1см., для невеликої площини це явно видно.
- Продавец Home Goodness
Столики виготовляються в ручну, завжди є ймовірність помилки. Про те клієнту було надіслано інший столик. Коштом відправника. Дякую за зауваження, інформація буде передана виробнику.
- Алина Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Классный столик,понравился ,качественный!спасибо
- Достоинства:
- Размер ,качество
- Недостатки:
- Пока нет
- Продавец Home Goodness
Дякую, Вам.
- Алексей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Не лакировано, что приятнее с точки зрения еды. Дерево немного шершавит и волокнится, но заноз не получите. Несмотря на это, отшлифовано хорошо, фотографии соответствует. При получении был небольшой уксусный запах, но простым мытьем подготовил к употреблению. Доставлено Новой почтой оперативно.
- Татьяна Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Винный столик хорош, качественно сделан, не шершавый, красивый и лёгкий. Спасибо!
- Достоинства:
- С собой удобен везде и всегда)
- Недостатки:
- Нет
- Светлана Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
- Александра О***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Goodness
Большое спасибо Розетка и магазину , где приобрела винный столик ! Изделием очень довольна, сделано качественно и добротно . Также приятно удивила цена .
- Недостатки:
- —
