- Ірина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: SpicyMarket. Общий вес: 100
Крупнолистовий чай, тільки чомусь порізаний на половину, пахне жасмином самбаком. Квітів не дуже багато, але вся кімната в ароматі, думаю могли ефірну олію трішки підлити, обережно, будь-ласка. В міру міцний і терпкий
- Достоинства:
- Смачний справжній чай, не знаю, що попередньому коментаторів прийшло, але це хороший чай за свою ціну і якість
- Недостатки:
- Надто насичений аромат жасмину, можливі домішки, але можу помилятись
- Продавец SpicyMarket
Дякую Вам за відгук.
- БогданОтзыв от покупателя. Продавец: SpicyMarket. Общий вес: 500
Взагалі -то це не чай , а відходи від його виробництва ще й дуже щедро политі хімічним ароматизатором . Хоча в характеристиках написано "крупнолистовий" , насправді ви отримаєте сміття .
- Достоинства:
- Дуже щедро политий ароматизатором
- Недостатки:
- Дуже дрібне сміття
- Тетяна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SpicyMarket. Общий вес: 100
Смачний чай. Дякую
- Максим Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SpicyMarket. Общий вес: 500
Замовляю вже не вперше. Дружина задоволена.
- Достоинства:
- Смачно.
- Недостатки:
- Відсутні.
