Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Картридж ColorWay SAMSUNG SL-M2020/2020W/2070 (D111S) (CW-S2020M) - изображение 1

Картридж ColorWay SAMSUNG SL-M2020/2020W/2070 (D111S) (CW-S2020M)

Код:  285678608

Есть в наличии

885

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 148  x 6
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

картридж для принтера (або БФП)/лазерний друк/для Samsung

Характеристики

Совместимость
Страна-производитель товара

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.21/5
на основе 35 отзывов
  • 5 звезд
    10 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    2 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Шпелевой А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Картридж як картридж ніяких проблем. Беру вже в друге, якістью задоволений. У кого проблеми з сумісністью будьте уважні і знімайте захисну кришку тоді все чудово підходить. ( на кришці великими літерами написано REMOVE )

  • Марина А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прошу звернути увагу, що на сайті РОЗЕТКА в перелику товарів, які не підлягають поверненню протягом 14-ті календарніх днів : картріджи для принеторов, або окремо прописаної категорії складна поботова техника - не зазначено

    ссылка

    Недостатки:
    не відповідність заявлених характеристикам на сумісність з моделями при публікації товару на сайті: Samsung: Xpress M2020/ M2070/ M2071; SL M2021/ M2022 та порушення прав споживоча при поверненні товару
  • Марина А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Доброго дня)
    Будь ласка надішліть мені через месенджер ЄДРПУ ТОВ РОЗЕТКА, або Юридичної адреси, контакти, дані відповідальної особи компані ТОВ ОТК ЄВРОПЛЮС та договір франшизи з власником торгової марка РОЗЕТКА.

    На офіційному сайті РОЗЕТКА ліше посілання на боти у месенджерах.

    Хочу написати скаргу про порушення прав споживоча (на жаль не перший раз за останній рік стикаюсь с неналежним наданням послуг).
    В даному випадку обурення зашкалює.

    На страниці сайта у заявлених характеристиках на сумісність вказана модель принтера: Samsung: Xpress M2020/ M2070/ M2071; SL M2021/ M2022 . Розмери картриджу. Кардтридж не було можливості вставити у принтер, так як він по розмірам на 5 - 6 мм більш ніж картридж, який був отриман разом з покупкою принтера (тобто оригінал).

    Перед проведенням оплати за товар, при огляді картридж був запечатан у пакет (тобто зробить заміри не було можливості), на сайті розмери картриджа не прописани, лише моделі принтеров з якими має сумісність.

    При оплаті товару прадавець не попередив та у чеку (як робиться , наприклад, у магазинах з продажу нижньої білізни) про те, що при розпечатки пакету товару (тобто порушення упаковки) обміну та поверненню товар не підлягає. В такому випадку меня проінформували, не вели в оману, та надалі права вибору до звернення до компаній/сервісних центрів, які профільно займаються таким напрямком.

    Наголошу, що фіскальній чек про оплату товару мені надала компанія ТОВ ОТК ЄВРОПЛЮС , гарантийний толон ТОРГОВА МАРКА РОЗЕТКА, АКТ НА ПОВЕРНЕННЯ продавець сформував від ТОВ "ТЕРМІНАЛ РОЗЕТКА". У зв'язку з керівника мені відмовили, продавець на голосив на некомпетенціїї рішення даних питань, на контакти до керівників, юредичну адресу теж отримала відмому, додатково мені наголосили, що скаржитись не накого та керівників співрабітники не знають.

    1. мне відмовили в поверненні грошів (хоча в гарантийному толоні прописано гранічний срок протягом 14 к.д. з дня покупки - покупка була 25.01.2024 - звернення 26.01.2024). Аргумент з боку продавця - відкрита упаковка
    2. після наголоса про права споживоча мені запропонували забрати у мене товар, наголосив, що товар повинно перевіряти, але я отримаю гарантовану відмову.
    3. при складанні Акту на повернення продавець прописав мою скаргу не вірно, та відмовився переробляти.
    Продавець відмовився прописати, що пломби та чип не тронути, при пешому огляді відно, що покупка не була у користуванні, не має слидів печаті та товар не підійшов, так як картридж на 5-6 мм довже ніж оригвнал картриджу від принтера.

    Продавець для зняття відповідальності написав, що фіксує лише розірвану упаковку решту написав, що все со слів клієнта.
    Альтернативу для проверки та виснавку не було предложено.
    На звернення о внесенні змін у призначенні повернення - отримала відмову не тільки на внесення змін до акту, але і на оформлення звернення до сервісу. Сроки перевірки та відповіть відповіли, що завісят від навантаженности сервісу.

    Будь ласка, надішліть через ресурс телеграмм або вайбер, дані відповідальних осіб та юр./факт. адреси ТОВ ЄВРОПЛЮС, РОЗЕТКА

    Недостатки:
    не відповідність заявлених характеристикам на сумісність з моделями при публікації товару на сайті: Samsung: Xpress M2020/ M2070/ M2071; SL M2021/ M2022 та порушення прав споживоча при поверненні товару
Читать все отзывы →