Длина

Описание Аудіо кабель AUX UGREEN AV112 3.5mm Male to3.5mm Male Gold Plated Metal 1м Black (50361)

Універсальна сумісність: 3,5-мм барвистий аудіокабель Ugreen дозволяє легко підключити до вашого автомобіля будь-який з iPod, iPhone, iPad, iphone, MP3-плеєра або планшета, підключений до 3,5-мм аудіопорту, до портативних бездротових динаміків Bluetooth або домашньої стереосистеми, сумісний з будь-якими цифровими пристроями зі стандартним 3,5 мм аудіороз'ємом, таким як навушники Beats, iPhone, iPod, Samsung Galaxy, ноутбук, планшети, MP3-плеєри, стільникові телефони, автомобільна або домашня допоміжна стереосистема, динамік і т. д.

Якість стереозвуку: стерео аудіо кабель Ugreen 3,5 мм «тато-тато» виготовлений з емальованої 100% безкисневої міді, що забезпечує високу якість звуку і максимальну провідність і довговічність. 24K золоті контакти для оптимальної передачі сигналу і корозійної стійкості.

Тонкий роз'єм: Цей 3,5-мм стереофонічний звуковий кабель дозволяє легко підключити 3,5-мм стереороз'єм до роз'єму для навушників, не знімаючи тонкий чохол на смартфонах або планшетах.

Неймовірно довговічний: завдяки терміну служби вигину 10000+ в кілька разів довше, ніж у оригінальних звукових кабелів, металевого корпусу преміум-класу та міцної гнучкої бавовняної нитки всередині, екологічно чистим матеріалам TPE і зовнішньої нейлонову оплітку, цей кабель дійсно довговічний.

Характеристики Аудіо кабель AUX UGREEN AV112 3.5mm Male to3.5mm Male Gold Plated Metal 1м Black (50361)

Длина
Цвет
  • Черный
Длина кабеля
  • 1 м
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 1

  • Роман Мороз
    • Продавец: RTDUA
    • Длина: 2 м
Смотреть все отзывы →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления