Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Засіб для купання немовлят Bubchen 50 мл - изображение 3
Засіб для купання немовлят Bubchen 50 мл - изображение 1
Засіб для купання немовлят Bubchen 50 мл - изображение 2
Засіб для купання немовлят Bubchen 50 мл - изображение 3
Засіб для купання немовлят Bubchen 50 мл - изображение 1

Засіб для купання немовлят Bubchen 50 мл

Код:  292308953

Есть в наличии

170

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Из магазина Мамина Валізка

    Бесплатно

  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Предоплата на карту продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на счет продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Засіб Bubchen (Бюбхен), м’який і дбайливий догляд, з ніжним ароматом, перетворить купання в справжнє задоволення.

Чому варто купити:
  • делікатний засіб для купання на рослинній основі, стабілізує природну кислотну мантію шкіри
  • засіб зменшує почервоніння та підтримує природну захисну функцію
  • містить різні зволожуючі компоненти для оптимального догляду за шкірою
  • без барвників
  • без консервантів
  • без синтетичних ароматизаторів
  • не містить мінерального масла
  • pH-нейтральний
  • не містить мила
  • миючі речовини на рослинній основі
  • засіб не дратує очі, не викликає сліз

Спосіб застосування:

  • кілька крапель засобу додати в дитячу ванночку
  • після купання просто обполосніть дитину теплою водою
  • підходить для щоденного використання

Об `єм: 50 мл

Виробник: Bubchen, Німеччина.

Рекомендовано для дітей від народження.

Характеристики

Тип
Объем
Область применения

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!