Велосипед 29" LEON TN-90 - це ідеальний вибір для новачків у гірському велоспорті. Він має легку алюмінієву раму і простий у обслуговуванні завдяки трансмісії від Shimano. Модель доступна в двох розмірах (18", 20"), що дозволяє вибрати оптимальний варіант для райдера з ростом від 170 до 190 см.
Надійна пружинно-масляна вилка Suntour XCT з ходом 100 мм згладжує будь-які дорожні нерівності, а дискові механічні гальма Tektro MD-M280 забезпечують точний контроль швидкості при будь-яких погодних умовах. Колеса забезпечені промисловими підшипниками і подвійними ободами для збільшення міцності.
LEON TN-90 має універсальний протектор на покришках KENDA K1153 29x2,10, що забезпечує відмінну зчепленість на будь-якій поверхні. Велосипед має 24 швидкості, що дозволяє вибирати оптимальний режим їзди для різних ділянок маршруту. Вага велосипеда становить всього 15,6 кг, що забезпечує швидку і маневрену їзду.
Велосипед буде мати гарантію та документи, так як ми є офіційним представником бренду.
Характеристики
| Бренд | LEON |
|---|
| Вилка | SR Suntour XCT, ход 100мм, гідравлічний локаут |
|---|
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
|---|
| Підсидільний штир | Zoom, алюмінієвий, 400 мм, д. 30,4мм |
|---|
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем LEON |
|---|
| Втулки | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
|---|
| Касета | Shimano CS-HG200-8 12-32T, касета |
|---|
| Модель гальм | Tektro MD-M280 160/160мм, дискові механічні |
|---|
| Перемикачі на рулі (манетки) | SHIMANO Altus SL-M315 L3 R8 |
|---|
| Передній перемикач | SHIMANO Altus FD-M310 |
|---|
| Задній перемикач | SHIMANO Altus RD-M310 |
|---|
| Шатуни (ведуча пара) | PROWHEEL MPE-301P 42-32-22 175мм |
|---|
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
|---|
| Покришки | KENDA K1153 29x2,10 універсальний протектор |
|---|
Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!