- Руслан Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Работать было удобно, но...не долго. Куплен 27 октября этого года, сегодня 20 ноября (т.е. прошло меньше месяца), а веткорез уже поломался. Уж не знаю гарантийный ли случай, когда лезвие осталось в самой ветке
Советую поискать что-то более надежное, т.к. "легкий и прочный" алюминиевый сплав оказался только легким- Достоинства:
- силовой привод
- Недостатки:
- качество
- Влад
- Олександр М***Продавец: Rozetka
Купував гілкоріз в іншому магазині, але хотів би поділитися відгуком. Зазначена висока якість виробником аж ніяк не відповідає дійсності. Користувався в домашніх умовах з молодими деревами зовсім в не великій кількості. На другий сезон на ріжучій кромці зʼявився великий замин. І це вже на 2-й рік, я такого не міг взагалі очікувати від fiskars. Великого навантаження на гілкоріз взагалі не було. На цю серію продукції fiskars дає гучних 25 років, але насправді якість леза зовсім не відповідає професійному інструменту, і очікувати що в разі чого вам його можуть замінит чи відремонтувати взагалі не варто. Розумію якщо це були б якісь мікро затуплення чи замини та якісь сліди експлуатації. а якщо ріжуча кромка заминається, це говорить про те що це не якісний матеріал леза або був зазор між лезами або саме лезо було вже з дефектом. Сервісний центр магазину відмовив у гарантії
- Недостатки:
- Дуже погана якість леза
- ВалентинаПродавец: Rozetka
Сучкоріз добре справляється зі зрізанням гілля з дерев як сухих, так і мокрих, стрижці кущів, а також ним зручно дістатися до важкодоступних місць, де використовувати, наприклад, пилку не зручно і неможливо.
Вимагає мінімальних зусиль для обрізки великих гілок. Не потрібно часто заточувати. Легко дістатися лезами до гілок, які оточені безліччю інших гілок. Висока якість зрізу.- Достоинства:
- не важкий, легко ріже навіть товсті гілки
- Недостатки:
- нема
- ГотПродавец: Rozetka
Подскажите, удалось поменять по гарантии?
