День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг - изображение 5
Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг - изображение 1
Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг - изображение 2
Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг - изображение 3
Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг - изображение 4
Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг - изображение 5
Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг - изображение 1

Наповнювач Природа Sani Pet деревний універсальний з ароматом лимона 2,5 кг

Код:  311996495

Есть в наличии

95

Вес 1 упаковки, кг: 2.5

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka, Предоплата на карту продавца, Оплата на счет продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Деревинний наповнювач для котів «Лимон» Деревинний наповнювач для лотків – дешевий та екологічний, є чудовим абсорбентом, швидко вбирає та утримує неприємні запахи. Продукт на 100% натуральний, не містить хімічних добавок, завдяки дезінфікуючим властивостям деревини хвойних порід уповільнює розвиток патогенних мікроорганізмів. Для виготовлення використовується виключно дрібна тирса без великих шматків кори та деревини, тому якщо тварина випадково проковтне наповнювач, це не завдасть шкоди. Заокруглені гранули не травмують лапи, не створюють пил, мають приємний аромат лимона. Наповнювач особливо рекомендований кошенятам, яких тільки-но починають привчати до лотка. Якість продукту відповідає європейським стандартам. Сировина – виключно свіжа деревина без гнилизни та грибка. Природний цитрусовий аромат приваблює тварин. Лоток після використання продукту дуже легко миється. Ваш улюбленець буде із задоволенням користуватися туалетом з таким наповнювачем. Склад: деревна тирса, ароматизатор «лимон». Умови зберігання: в сухому приміщенні при температурі від 0°С до 35°С та відносній вологості 75%. Термін придатності: 3 роки.

Характеристики

Вес 1 упаковки
Для кого
Страна-производитель товара

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.49/5
на основе 42 отзыва
  • 5 звезд
    26 оценок
  • 4 звезд
    7 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Андрій Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Phoenix Zoo. Вес 1 упаковки: 5

    Користувались цим брендом наповнювача, все було добре. Вирішили придбати такий же бренд, і замовили у цього продавця. Але коли скористалися, це просто жах, цей наповнювач взагалі не тримає запаху сечі !!! І саме що прикро, замовлення у цього продавана, йде від 500грн. Дуже не рекомендую брати цей наповнювач у цього продавця, ймовірно торгують підробкою. І най неприемніше, що прийшлося брати 3 пакета цього л***а, щоб вийшло мінімальне замовлення.

    Достоинства:
    не виявлено
    Недостатки:
    не тримає запах сечі кішки.
  • Татьяна Ж***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 упаковки: 5

    Хороший наполнитель!
    Хорошо впитывает

  • Татьяна Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 упаковки: 5

    Выполняет свои функции.
    Кот доволен!!

Читать все отзывы →