Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Клей для 3D-печати 3D PrintFix 250 мл

Код:  313075678
Оценка пользователей 4.88/5
на основе 27 отзывов
  • 5 звезд
    23 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    використовую на саморобному скляному матовому столі, пластик переважно PETG. добре тримає не було жодного разу щоб відстало

    Достоинства:
    клеїть на мерво, зручне фасування
  • Оксана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Все працює, швидко відправили.

    Достоинства:
    Працює
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    коли почав користуватись забув що не таке не приліпший перший шар, тримає міцно навіть іноді забагато

    Достоинства:
    свою функцію чудово виконує, зручне фасування
    Недостатки:
    немає
  • Сергій Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Супер

  • Сергій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Якісний клей. Чудово тримає вироби на столі

    Достоинства:
    Міцний
    Недостатки:
    Не знайдено
  • Антоніна К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Свою функцію клей виконує

    Достоинства:
    Зручний у використанні
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Микола П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Спробував, працює.

    Достоинства:
    Якість гарна, працює.
    Недостатки:
    Доки не замітив.
  • Микола Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Непогано тримає деталі. Пишуть що 2-3 рази і буде тримати. Маленькі вироби пробував і 1 раз (4 десятки зайчиків на брилочки) і норм, підтримку знімав лише за допомогою скребка.

    Достоинства:
    Гарна фіксація деталей.
    Недостатки:
    Не помітив.
  • Руслан Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Супер

  • Євген С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Ідеальний вибір

    Достоинства:
    Всі
    Недостатки:
    Немає
  • Олександр Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Загалом добре

    Достоинства:
    Добре клеє
    Недостатки:
    Залишається білий осадок
  • Сергій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Спиртовий. Складу нема. Нічого нема на етикетці. ЦЕ ПОВИННО БУТИ (особливо застереження)! Вибачте, але товар повинен мати маркування згідно українському законодавства. Тим паче що у вас на етикетці можна розмістити ще багато інформації.

    З величезних мінусі - залишає незмивний слід на пластику (навіть після мийки ультразвуком). Це стосується ABS і особливо якщо у вас текстурована пластина (типа золотого пеї).

    Клей гарно держить в гарячому стані. При охолодженні, деталь майже сама "відстрілює". Для ABS потрібно 3 шари. 2 - для невеликих деталей, або при принтах з каймою.

    Достоинства:
    добра адгезія
    Недостатки:
    лишає сліди
    • Євген В***

      Склад:
      Повідон К-30 (Полівінілпірролідон) 5 грамм на 120-150 мл спирту, готово

  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Все ок

  • Вадим _***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Відправка швидка. ABS на скло клеїть дуже добре. Має сильний спиртовий запах. Наносив на скляний стіл згідно інструкції (три рази при 40-45°С) і деталь тримається міцно до закінчення друку. Після зниження температури стола деталь з тріском самостійно відкріплюється від столу під дією деформаціїї матеріалу ABS. На знятій зі стола деталі, якщо торкатись пальцем контактної поверхні, чутно тріск статичних розрядів. Після закінчення друку на поверхні склеювання деталі може залишатись липкий шар клею, який легко змивається теплою водою. Дякую, клей працює добре.

    Достоинства:
    Міцна адгезія, економне нанесення.
  • Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    У клея отличная адгезия, изделия не отваливаются от стола. Но через две недели подьзования сломался аэрозольный распылитель.

    Достоинства:
    Отличная адгезия.
    Недостатки:
    Быстро сломался распылитель, перестал распылять клей.
  • Прокопчук Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Вопрос адгезии решён!
    Для алюминиевого стола без покрытия потребовалось нанести больше слоев,примерно 5-6 . Печать ABS пластиком ,пока не остынет стол деталь держится крепко . Сам слой по толщине не заметен . Наносил при температуре стола 40-45 градусов каждый слой до высыхания.
    Объем огромный хватит на очень очень много .

    Оперативная отправка продавцом, сказал бы моментальная по сравнению с остальными ,есть с чем сравнить. Отдельное за это спасибо!

    Достоинства:
    Средство рабочее !
    Недостатки:
    Нет
  • Олег Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    якісний клей

  • Олексій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    На довго вистачає, міцно скріпляє зі столом

    Достоинства:
    Такого об'єму вистачає десь на 10 кг пластику, деталі мають гарний перший шар
  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Свої функції виконує, якісний клей

  • Антон Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Клей дуже добре підійшов для друку на склі ABS пластиком, іншим поки не пробував, адгезія супер, я задоволений

    Достоинства:
    Дуже хороша адгезія скла з ABS пластиком
    Недостатки:
    Поки не виявив
  • Василь М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Товар хороший, але поки не можу розібратись, що не так.
    Наношу все по інструкції, працює 2-3 раз, потім стіл стає сухим, і філамент погано липне. Температура стола 50-60.
    Поки практикую без підігріву столу, липне добре, але за рахунок невеликого паразитного обдуву від хотенду всеодно з часом підсихає. Можливо хто підкаже, де моя помилка?

    • Продавец  Moleculae ABS

      Добрий день.
      Бажано наносити адгезив на підігрітий до 40 градусів стіл, 3 шари послідовно, з висиханням кожного попереднього. Шар наносите до мокрого, щоб утворювалась калюжка.
      Подальший шар адгезиву дещо залежить від вологості, температури та запиленості приміщення.
      Також зважайте на висоту сопла відносно столу, якщо перший шар сильно вмазаний, сопло може перегрівати або потоншувати механічно шар адгезиву.
      Модель найкраще знімається з охолодженого столу, в більшості випадків відходить сама при охолодженні. На гарячу знімати не варто, тому що нагрітий адгезив тримає набагато міцніше.

    • Продавец  Moleculae ABS

      В будь-якому випадку, ви можете оновити поточний шар адгезиву, розпиливши ще один шар додатково до існуючого.

  • Тарас Ц***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Дуже добре справляється із своєю функцією. Тепер не уявляю як був без нього. Особливо дякую за оперативну відправку продавцем

  • Тімур С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Чудовий клей, 2 пшика на скло або ультрабазу і всьо, пахне спиртом, клеїть бомбєзно, при вистиганні чудово відклеює друкую абс, пла петг по 2-3кг на добу за місяць може нуу третину пляшки використав

    Достоинства:
    Економічно, зручно, комфортно, не дорого
    Недостатки:
    Та нема...
    Можливо когось лякатиме цінник, але повірте воно того варте.
    Пузирьок досить великий, можливо комусь буде не зручним.
  • Олексій Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Деталі міцно тримаються на столі. Однієї обробки вистачає на декілька сессій друку.
    Трохи специфічний запах при нагріві столу, але то мене не дратує, супер-неприємного нічого немає.

    Достоинства:
    Деталь міцно тримається на столі.
  • Александр Ц***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Гарний аксесуар для 3D друку.

  • Артем Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Чудовий адгезив для 3д друку та 3д-ручок!

  • Артем Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Moleculae ABS

    Дякую за чудову упаковку, бо НП в своєму репертуарі і верхня кришечка розбита. Представляю що було б, якби ви не упакували так добре