- Ольга Т***Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom
Покупкою задоволена , трохи дорогувато мені здається, але взагалі непогана якість
- Продавец OxaRoom
Ольго, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину, користуйтесь із задоволенням!
- Олег Г***Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom
Комунікація на висоті,відправили швидко. На жаль через місяць на поверхні столику з'явилися тріщини. Однак продавець погодився замінити без проблем навіть через місяць після покупки. В цілому хороша фурнітура, ніжки гарно підтягнуті, хороші габарити
- Достоинства:
- Ергономіка, габарити, комунікація з продавцем
- Продавец OxaRoom
Олег, добрий день! Дякуємо за Ваш вибір і розгорнутий відгук.
- Ганна Г***Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom
Столик супер !)очень нравиться ,удобный ,лёгкий ,качественный ,только единственное что запах лака ещё не выветрился .а так все хорошо .
- Достоинства:
- Качество ,дерево ,соответсвует фото и описанию
- Недостатки:
- Их нет ,только запах лака но он выветрится вскоре :)
- Продавец OxaRoom
Добрий вечір, Ганна! Дякуємо за високу оцінку та вибір нашого магазину. Користуйтесь із задоволенням. Будемо раді бачити Вас знову!
- Лилия К***Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom
Заказывала столик в двух цветах-один себе, один на подарок, теперь не могу определиться, какой оставить себе, так как, нравятся оба.
- Достоинства:
- Натуральный материал, сделано качественно
- Недостатки:
- Нет
- Продавец OxaRoom
Лілія, добридень! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину. Користуйтесь з задоволенням.
