Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Столик для сніданку в постіль з масиву натурального дерева колір яблуня (52-32)

Код:  313476700
Оценка пользователей 5/5
на основе 6 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Мария
    Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom

    На подарунок брали, подарунком задоволені. Так як ніжки спочатку неможливо було дістати, попустили болти - не допомогло. Довелось просто сильніше їх дернути, напевно через лак добре пристали до дна.

    Достоинства:
    Прочний, великий
    Недостатки:
    Перший раз ніжки дуже складно було опустити, вони просто "приклеєлись"
    • Продавец  OxaRoom

      Маріє, вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину, користуйтесь із задоволенням!

  • Ирина
    Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom

    Очень довольна качеством товара и коммуникацией с продавцом. Качество выше цены. Рекомендую.

    Достоинства:
    Очень качественно сделанный деревянный столик, удобен и приятен в использовании. Быстро доставлен.
    Недостатки:
    Нет.
    • Продавец  OxaRoom

      Ірино, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину, користуйтесь із задоволенням!

  • Олена Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom

    Гарний столик. Надійне кріплення. Рекомундую!

    Достоинства:
    Чудовий подарунок на свято.
    Недостатки:
    Були проблеми з пересилкою, але продавець все швидко виправив. Дякую!
  • Ілля Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom

    Якість крута міцно та ретельно зроблено купили два, відправили за один день, дякуємо. Краще за бамбукові підноси з Китаю

    • Продавец  OxaRoom

      Ілля, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину. Користуйтесь з задоволенням.

  • Анна Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OxaRoom

    Очень долго искала что-то подобное на подарок, но увидев предыдущий отзыв очень засомневалась в своей идеи.
    В итоге столиком я осталось довольная, он действительно сделан с дерева, как указано в описании.
    Так же понравилось обслуживание. Очень приятная девушка, которая рассказала обо всех нюансах и развеяла мои сомнения.

    Достоинства:
    Ручная работа.
    Недостатки:
    Нет.
  • Борис К***
    Продавец: OxaRoom

    Очень расстроилась полученным заказом,в описании указано,что столик из дерева массива,а на самом деле дешёвая покрашенная фанера,да и ещё по такой цене,обманывают нас, никому не посоветую

    Недостатки:
    Не соответствует рекламе
    • Продавец  OxaRoom

      Добрий день, Борис! Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже шкода, що Ви залишились незадоволені своїм замовленням. З Вами вже зв'язались для улагодження ситуації. З фанери з дерева зроблена тільки стільниця, у столиків такого плану стільниця не робиться з масиву дерева, як наприклад ніжки, або борти. Вся інша частина столика, основна - виготовлена з масиву вільхи.
      Гарного Вам дня і тільки вдалих покупок!