Універсальний засіб для миття і очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом має високий вміст діючих речовин і спеціально розроблений, щоб безпечно очистити всі водостійкі поверхні в кухні. Видаляє жир, кіптяву, нагар та інші забруднення з водостійких кухонних поверхонь всіх видів, окрім алюмінію. Зручно наноситься на поверхню за допомогою розпилювача і добре змивається. Об'єм: 0,5 л
Засіб для миття та очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом дуже економно та легко наноситься, добре змивається і має зручну упаковку з розпилювачем.
Компоненти в складі засобу для миття та очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом:
- З легкістю розчиняють навіть застарілий наліт від жиру, киптяву та нагар
- Дозволяють використовувати один універсальний засіб для всіх видів водостійких кухонних поверхонь, окрім алюмінію
- Відмивають, не залишаючи подряпин, нальоту чи розводів
- Безпечні для людини та довкілля
- Дезінфікують кухонні поверхні
- Надають ніжний квітковий аромат
- Мають біорозкладність до 98%, тому не наносять шкоди природі.
- Безпека засобу для миття та очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом доведена екологічним сертифікатом "Жива планета".
Вся сировина для виробництва засобу для миття та очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для безпечного для людини та природи прибирання на кухні:
Складові:
Вода очищена - > 70%
Аніоноактивні ПАР - > 5< 10%
Неіоногенні ПАР - >1< 5%
Комплексоутворювач - >0,1< 1%
Натрій гідроксид - >0,1< 1%
Парфумерна композиція - >0,1< 1%
Консервант - >0,1< 1%
Важливо! До складу засобу для миття та очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, агресивні кислоти, абразиви, органічні розчинники, їдкі віддушки.
За допомогою розпилювача нанесіть трохи засобу для миття та очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом на поверхні та витріть вологою губкою. При сильному забрудненні залиште засіб на поверхні на 5 хвилин, щоб дати йому подіяти, потріть губкою і змийте водою.
Для додаткового захисту шкіри рук використовуйте гумові рукавички.
Важливо! Не використовуйте засіб для миття та очищення кухні DeLaMark з квітковим ароматом для очищення харчового алюмінію!