Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Бидон 60 л пищевой белый горл. 24 см Пласт Бак

Код:  347394294
Оценка пользователей 4.38/5
на основе 17 отзывов
  • 5 звезд
    9 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар продавца Capacity
  • Наталія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 30

    Бочка з хорошого пластику, без запаху. Але ручки незручні. Навіть на коротку дистанцію перенести важко, дуже давить пальці в різних положеннях тримання.
    Побажання для продавця: працюйте, будь ласка, з Укрпоштою. Бо Нова Пошта за доставку бочки за 300 гривень вломила за пересилку 280 і це без накладного платежу, бо я оплатила за реквізитами.
    Якщо б знала, то замовила би накладним платежем і не забирала би з пошти. Залишився неприємний осад. І бочка просто золота, майже за 600 гривень

    Достоинства:
    Без запаху
    Недостатки:
    Незручні тримачі, дорога доставка
    • Продавец  Capacity

      Доброго дня! Так,згодні,що доставка золота виходить,нам дуже шкода. З Керпоштою так само працюємо. А найдешевше відправляти через Делівері.

  • Андрей Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 50

    Ок

  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 50

    Нормальна тара за свою ціну.
    Квасив капусту в 50 літровій тарі.
    Залишився задоволеним.
    Можу рекомендувати

  • Андрій Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 30

    Свої функції виконує, пластик норм!

  • Оксана С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 30

    Пошкоджене горлишко в бідона, кришка не прилягає щільно, та при транспортуванні рідина розливається.

    Достоинства:
    Компактний
    Недостатки:
    Пошкоджений
    • Продавец  Capacity

      Доброго дня. Усі бідони не герметичні,для герметизації треба використовувати ущільнювачі для бідонів. Зріз може бути трішки нерівний,але кришка має накручуватись нормально. Якщо не так,тоді напишіть,будь ласка. Передивимось.

  • Вадим Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 50

    Компактний але Обємеий. Дуже зручний. Займає мало місця.
    Задоволений!

  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 50

    Горловина насправді 25 см, а не 28 см як зазначено у описі. Зовнішній розмір 32 - зазначено правильно.

    Достоинства:
    Білий колір
    Недостатки:
    Товар не відповідає опису
  • Галина Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Capacity. Объем: 50

    Дуже дякую за гарне замовлення!

    Недостатки:
    Немає
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Андрій Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    Гарний бідон.

    Достоинства:
    Ємність, ціна
    Недостатки:
    Немає
  • Александр А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    Бидон отличный, для хранения жидкости, уплотнитель есть на крышке, ручки конешно оставляют желать лучшего, пластик хороший но если его бить буцать или ронять тогда да можно повредить.

  • Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    За пол года стояния на балконе вода позеленела. В остальном сделан хорошо.

    Достоинства:
    Пластик не пахнет
    Недостатки:
    Зеленеет вода.
  • Тесцова Е***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    Бочку испозуем для воды , нм каких нареканий нет ! Спасибо магазину за качество и оперативную доставку ))

  • Дмитрий К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    Заказывал 2 бака по 40л. но их не было с наличии. Магазин предложил этот на 50л. но дороже . Взял его.

    Достоинства:
    Качество более менее, есть заусенцы
    Недостатки:
    Высоковата цена
  • Дмитрий К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    Товар пришёл быстро, остальное см.выше

    Достоинства:
    Качество более менее, есть заусенцы
    Недостатки:
    Высоковата цена
  • Вера Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    Товар качественный. Обслуживание хорошее.

    Достоинства:
    Хороший пластик, без запаха.
    Недостатки:
    Нет.
  • Иван Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Дом на все 100

    дом на все 100!!! ты мне звонить собираешься оформлять заказ? я 4-ый день жду

    Достоинства:
    не знаю
    Недостатки:
    не знаю
    • Иван Г***

      вот такая пришла ссылка

  • Сергей К***
    Продавец: Дом на все 100

    Товар не соответствует описанию и фото! Пытаются навязать совсем другой товар. Менеджера не переслушать, слово не возможно вставить. Очень отвратительный магазин! На фото товар, который предлагают взамен

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Всё полностью
    • Продавец  Дом на все 100

      Добрий день, Сергій. Бідони у нас ХАРЧОВІ маркіровані: на них ДСТУ і ложечка з вилочкою. Товар обов’язково з документами від виробника і якість підтверджена Висновками сан.епідесстанції. Перед відправкою товару, Покупцеві надається повна інформація про характеристики і розміри товару, фото і опис. Покупець має змогу відмовитися від товару, якщо його щось не влаштовує.