Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Отзывы покупателей о Стабилизатор Элекс Герц У 36-1/50 v3.0 - однофазный тиристорный стабилизатор на 11 кВт.

Код:  348285552
Оценка пользователей 4.4/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Татьяна М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює добре, усі свої функції виконує. Дякую

    Достоинства:
    Швидка доставка, прилад працює
    Недостатки:
    Не виявила
  • Микола С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MNJ store

    Доброго дня. Користуюсь уже стабілізатором, тому можу конструктивно дати відгук на нього. Обирав щоб вберегти побутову техніку від перепадів напруги. За час використання вважаю , що повністю виправдає свою ціну та призначення. Потужності вистачає. Перебоїв в роботі не бачив. Компактний , в принципі такий , як і шукав . Раджу усім, хто шукає надійний захист за розумні гроші

  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брали на квартиру. 11кВт, але в квартирі лише 5кВт, з ідеєю, що довше прослужить. Більше року користуємося, але останнім часом при навантаженні 3-4кВт різко починає від стабілізатора смердіти "паленою проводкою". Нічого не димить, але є цей неприємний запах.

    Достоинства:
    Якість збірки, габарити
    Недостатки:
    Різкий, неприємний запах при роботі
  • Павло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
  • Pavel
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Є у використанні два стабілізатори попередньоюї ревізії, але 16ти ступеневі, працюють без нарікань вже 4 роки. Зявилась портеба в стабілізаторі на роботу, брав два даної моделі. Особисто мені, v2 в плані дизайну більше подобається, але взяв v3 в першу чергу, через 7ми річну гарантію.
    Не сподобалась заводська упаковка товару, це звичайна, розлізла картонна коробка без пінопласту, чи будя-якого іншого захисту від ударів. Один прийшов без інструкції, а кріблення для монтажу на стіну, було вцепленне взаді на стабілізаторі, та було погнуте. Другий прийшов вже з інструкцією, та кріплення лежало окремо, і було цілісіньке. Тому прохання до Розетки, якщо хтось повертає вам товар, добре перевіряйте стан, та комплектацію товару.

    Достоинства:
    Надійність, гарантія
    Недостатки:
    Ціна, заводська упаковка ніяка
    • Владислав

      А в описании указано гарантия 36 мес.

    • Павло

      Ну спеціально знайшов гаратійку від розетки (та що на термострічці), там зазначено гарантійний термін 84 місяці. І місяць назад взяв такий самий стабілізатор, тільки на 5,5квт, там також 84 місяці. Тут в характеристиках і справді, зараз значиться гарантія 36 місяців. "Пробігся" по даному стабілізаторі по інших сайтах, і на кожному сайті різна гарантія, знайшов три різних терміни: 36, 48, та 84 місяці. Цікаво б було почути коментар від представника компанії... Яка насправді гарантія на даний стабілізатор, та взагалі на стабілізатори даної лінійки?

    • Олег

      На офiцiйному сайтi вказано, що гарантiя три роки.