Картка Rozetka
Технології наукових досліджень у фізичній культурі : підручник для студентів вищих навчальних закладів : у 2 кн. Кн.1. - Сергієнко Леонід Прокопович (арт. 978-966-10-3256-8) - изображение 1
Автор
  • Сергієнко Леонід Прокопович

Технології наукових досліджень у фізичній культурі : підручник для студентів вищих навчальних закладів : у 2 кн. Кн.1. - Сергієнко Леонід Прокопович (арт. 978-966-10-3256-8)

Код:  353951097

Есть в наличии

350

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Предоплата на карту продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Пропоноване видання, що складається із двох книг, на основі сучасних даних розкриває технології наукових досліджень у фізичній культурі. У першій книзі подано загальне уявлення про науку, методологію, теоретичні, експериментально-теоретичні та емпіричні методи наукових досліджень, а також описано методику дослідження та вимоги до оформлення наукових студентських робіт. Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів факультетів фізичного виховання і спорту, магістрантів, аспірантів та науковців.

Характеристики

Автор
  • Сергієнко Леонід Прокопович
Переплет
Количество страниц
  • 496
Формат книги
  • 60х84/ 16 (145х200)

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!