- Людмила М***Отзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Дякую за якісне обслуговування.
- Достоинства:
- Сир дуже смачний і з хорошим терміном
- Недостатки:
- Немає
- Александр К***Отзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Відмінний сир
- Галина Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Смачний сир
- Світлана Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Це так смачно
- Достоинства:
- Ну дуже смачнооооо
- Недостатки:
- Немає
- Юлия Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Дякую за швидку доставку замовлення.
- Достоинства:
- Смачний сир, рекомендую
- ОлесяОтзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Той самий сир з Норвегії, беру не вперше. Смак такий як у Осло. Мені до вподоби саме цей, з суміші козячого молока та коровʼячих вершків. Чудовий смак. Ідеально поєднується із варенням із малини чи смородини. Дякую!
- Достоинства:
- оригінальний смак
- Андрей Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Дуже смачний і оригінальний сир. Доставка швидка. Рекомендую.
- Достоинства:
- Та' у роті.
- Недостатки:
- Нема
- КаринаОтзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Сир смачнющий❤❤❤
Дякую менеджеру за швидке та якісне виконання замовлення!- Достоинства:
- Надзвичайна смакота
- Недостатки:
- -
- Максим С***Отзыв от покупателя. Продавец: Sma4nissiMo
Швидко прийняли і відправили замавлення! Менеджер приємний у спілкуванні
