Картка Rozetka
Автомобільний зарядний пристрій 1USB + Type-C Baseus Particular PPS 65W CCKX-C0G Dark Grey - изображение 3
Автомобільний зарядний пристрій 1USB + Type-C Baseus Particular PPS 65W CCKX-C0G Dark Grey - изображение 1
Автомобільний зарядний пристрій 1USB + Type-C Baseus Particular PPS 65W CCKX-C0G Dark Grey - изображение 2
Автомобільний зарядний пристрій 1USB + Type-C Baseus Particular PPS 65W CCKX-C0G Dark Grey - изображение 3
Автомобільний зарядний пристрій 1USB + Type-C Baseus Particular PPS 65W CCKX-C0G Dark Grey - изображение 1

Автомобільний зарядний пристрій 1USB + Type-C Baseus Particular PPS 65W CCKX-C0G Dark Grey

Код:  362523945

Есть в наличии

1 250

895

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 150  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
от 299  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
от 299  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
от 299  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
от 299  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
от 299  x 3

Цвет: выберите нужный вариант

Все товары бренда Baseus

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

  • Курьер Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Предоплата на карту продавца, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание


Baseus Particular Digital Display PPS Dual Quick Charger 65W USB+Type-C - автомобільний зарядний пристрій з цифровим дисплеєм, USB та Type-C портами.
Основні характеристики
максимальна потужність до 65Вт; оснащений 2 портами: USB та Type-C;
підтримує швидку зарядку;
заряджає 2 пристрої одночасно;
виготовлено з авіаційного алюмінію, ABS пластику та полікарбонату; підходить для заряджання смартфонів, відеореєстраторів, планшетів, ноутбуків, GPS-реєстраторів;
обладнаний LED дисплеєм, що відображає рівень потужності струму; має 6 рівнів захисту.
Підходить до всіх автомобілів
Дана модель ЗУ є універсальною і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактний за своїми розмірами, а його дизайн оформлений у футуристичному стилі. Заряджає 2 гаджети одночасно
Заряджайте паралельно смартфон та ноутбук у вашому автомобілі. Пристрій оснащений портами USB та Type-C, підтримує швидку зарядку, а сумарна потужність на 2 порти становить 65Вт. А щоб ви змогли відстежувати, наскільки швидко вони заряджаються, пристрій має цифровий LED дисплей, який показує точну потужність струму.
У зарядний пристрій вбудована 6-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки. Можете залишити телефон заряджатися і не турбуватися, якщо забудете про нього. Зарядний пристрій автоматично зупинить заряджання, коли мобільний телефон буде повністю заряджений.
Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію та пластику. Міцність цих матеріалів допомагає збільшити термін експлуатації та зносостійкість пристрою.

Характеристики

Количество USB-портов
Быстрая зарядка
Выходной ток
Количество в упаковке
  • 1 шт
Страна-производитель товара

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.43/5
на основе 18 отзывов
  • 5 звезд
    12 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Виктор Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: WinMart. Выходной разъем: USB Type-C. Цвет: Black

    Отличный

    Недостатки:
    Нет0663
  • Электроник
    Отзыв от покупателя. Продавец: ChasPi. Выходной разъем: USB-A. Цвет: Transparent

    Быстрая зарядка работает и ноутбуки заряжает!

  • Юрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Выходной разъем: USB. Цвет: Dark Grey

    Очень дорого, надеюсь не зря заплатил за эту приблуду.

    Достоинства:
    Вроде заряжает. На внешний вид всё качественно.
    Недостатки:
    Пока не обнаружил
Читать все отзывы →