День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141) - изображение 5
Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141) - изображение 1
Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141) - изображение 2
Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141) - изображение 3
Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141) - изображение 4
Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141) - изображение 5
Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141) - изображение 1
Комплектация
  • Бинокль, чехол, коробка
Кратность приближения

Бінокль SAKURA ART-0023 водонепроникний компактний складний збільшення х30 126m*1000m Чорний (10141)

Код:  363186309

Есть в наличии

610

470

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 79  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. 14 дней. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Бінокль SAKURA ART-0023

Бінокль від фірми Sakura порадує вас чудовою якістю лінз та корпусу. Відмінно підійде для походів, полювання, риболовлі. Бінокль оснащений якісними світлочутливими лінзами. Корпус виконаний з міцного пластику і прогумований для зручного хвату. У комплекті поставляється нейлоновий чохол для зручного транспортування та ремінець для бінокля. Бінокль незамінний помічник мисливця, рибалки та туриста.  Завдяки якісній оптиці можна вистежити звіра, визначити активність рибного місця, перевірити місцевість на наявність змін. Біноклі часто купують для страйкболу.
Бінокль Sakura 30x60 має діаметр лінз 30 мм, збільшує у 30 разів, поле зору: 126м x 1000м (ширина видимого поля x відстань до об'єкта). Прогумований корпус захищає оптику від вологи та від ударів. У руках не ковзає, зручно носити на шиї.  

Переваги бінокля Sakura 30x60:

  •  Потрібна річ для туриста, мисливця, рибалки
  • Ергономічна форма.
  • Водонепроникний корпус.
  • Часто купують страйкболісти.
  • Бінокль можна скласти для більшої компактності.    

Особливості:  

  • Габаритні розміри у складеному вигляді: 90 х 60 х 40 мм
  • Габаритні розміри у розкритому вигляді: 90 х 100 х 40 мм
  • Діаметр об'єктивів: 60 мм (2х30 мм)
  • Збільшення: x30 (не регулюється)
  • Кутове поле зору: 7.2 градуси
  • Лінійне поле зору: (на відстані 1000 м) - 126 м
  • Матеріал: прогумований пластик

Характеристики

Комплектация
  • Бинокль, чехол, коробка
Кратность приближения
Кратность
Защита
Дополнительные характеристики
  • Линейное поле зрения: (на расстонии 1000 м) - 126 м.
Цвет
  • Черный
Герметичность конструкции
  • Водонепроницаемый
Гарантия
  • 14 дней
Материал корпуса
  • Прорезиненный пластик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 3/5
на основе 2 отзыва
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
  • Михаил М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Twerly Shop

    гарний компактний бінокль

    Достоинства:
    компактний, зручний, гарне збільшення
    Недостатки:
    не виявлено
  • Тетяна М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Twerly Shop

    Отримала замовлення і була дуже розчарована.
    Бінокль замовляла на подарунок, але такої якості я не очікувала.
    Якщо товар з дефектом, то чому не попереджаєте одразу? Ви ж бачите, що відправляєте...Чи може ви не перевіряєте товар перед відправленням?
    Дивне ставлення,...
    Буду повертати, бо таке соромно дарувати.

    Достоинства:
    Компактний, зручний шнурок.
    Недостатки:
    На біноклі обдерта фарба на всіх з'єднаннях, кріплення шнурка трохи криве з одного боку, частина упаковки одірвана.
    Ще має неприємний запах, тому якщо берете для дитини,майте на увазі.