Оплачуйте Карткою Rozetka
Тонер для обличчя COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner, 30 мл - изображение 1

Тонер для обличчя COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner, 30 мл

Код :  363559800

Нет в наличии

328

219

 
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 

Описание

Тонер для обличчя, який містить натуральні АНА-кислоти (яблучна фруктова вода 10%) і натуральні ВНА-кислоти (вода кори білої верби 10%), які сприяють коректній роботі сальних залоз, усувають запалення, звужують пори і очищають епідерміс від ороговілих клітин.

Тонік допомагає позбутися сухості шкіри, запобігає появі зморшок, плям постакне та пігментних плям. Після використання тоніка ви отримаєте рівну, чисту та сяючу шкіру. Тонік має легку освітлювальну дію, відмінно вирівнює тон шкіри.

Засіб має чудовий склад: основу складає мінеральна вода, екстракт верби та яблука, а доповнюють їх гліколева кислота, алантоїн та пантенол. Відразу після використання шкіри ви відчуєте приємне відчуття свіжості та м'якості, чистоти та комфорту. Регулярне використання тоніка допоможе забути про лущення на шкірі, розгладить її поверхню та звузить пори.

Підходить для всіх типів шкіри.

Характеристики

Тип кожи
Назначение
Класс косметики
Объем
Вид
Страна-производитель
Состав
  • Mineral Water, Salix Alba (Willow) Bark Water, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Betaine Salicylate, Allantoin, Panthenol, Ethyl Hexanediol
Страна регистрации бренда
  • Республика Корея (Южная Корея)

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.83/5
на основе 9 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Елизавета Л***
    Продавец: Rozetka. Объем: 150 мл

    Купляла цей продукт з Європи. Дуже класний та добре звужує та очищає пори. Купила по рекомендації з Тік Току! У мене комбінована та чутлива шкіра з куперозом та розацією. Цей тонік допоміг зменшити почервоніння, освітлити шкіру та добре зволожує))) Буду купляти ще))

    Достоинства:
    Ціна та працездатність
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Елизавета Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU. Объем: 150 мл

    Купляла цей продукт з Європи. Дуже класний та добре звужує та очищає пори. Купила по рекомендації з Тік Току! У мене комбінована та чутлива шкіра з куперозом та розацією. Цей тонік допоміг зменшити почервоніння))) Буду купляти ще))

    Достоинства:
    Ціна та функція
    Недостатки:
    Непомітила
  • Діана Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 150 мл

    Хороший тонік для лиця!

Читать все отзывы →