
Рідке мило з ароматом троянди, грейпфруту, амбри, 500 мл
Есть в наличии
220₴
- Самовывоз из Новой Почты
Тариф перевозчика
- Самовывоз из почтоматов Новой Почты
Тариф перевозчика
- Курьер Новой Почты
Тариф перевозчика
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Описание
Рідке мило з ароматом троянди, грейпфруту та амбри від DeLaMark розроблено так, щоб регулярне його використання було комфортним для шкіри. Економне та зручне у застосуванні.
Рідке мило з нішевим ароматом від DeLaMark:
- не містить SLS/SLES, агресивних консервантів та барвників
- має м’яку мийну формулу та збалансований рівень рН
- завдяки корисним натуральним компонентам пом’якшує та живить шкіру, має помітний зволожуючий ефект
- залишає приємний ненав’язливий аромат
- не містить компонентів, що забруднюють довкілля
Вода деіонізована, Олефінсульфонат натрію, Коко-бетаїн, Кокоамфодіацетат натрію, Гліцерин, Лаурил глюкозид, Метил олеїл таурат натрію, Метил кокоіл таурат натрію, Кокоіл ізетіонат натрію, Сорбітан каприлат, Пропандіол, Бензоат натрію, Екстракти: алое вера, листя зеленого чаю, календули, Алантоїн, Лимонна кислота, Парфумерна композиція (Ліналол, Лімонен, Цитронелол).
Вся сировина для виробництва парфумованого рідкого мила від De La Mark проходить ретельний контроль. Компоненти підібрані так, щоб лагідно очистити шкіру, не пересушуючи її.
До складу рідкого мила не входять SLS, SLES, парабени та інші консерванти з сумнівною репутацією, барвники.
1-2 порції рідкого мила нанесіть на вологі руки, потріть долоні одна об одну, а також з тильного боку та між пальцями, після чого змийте проточною водою.
Для миття тіла нанесіть на шкіру необхідну кількість рідкого мила долонею або за допомогою банної губки, спіньте масажними рухами та змийте водою.
Характеристики
- Страна-производитель
- Страна регистрации бренда
- Украина

Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!