



Балансир акумуляторів Battery Equalizer 24В
Нет в наличии
3 500₴
Описание
Детальніше про балансире акумуляторів (equalizer ) 24В
Балансир заряду для двох АКБ 12 Вольт (Battery Equalizer) застосовується для вирівнювання напруги в двох послідовно з'єднаних батареях по 12 Вольт типу GEL,AGM,Flooded,Sealed. Даний балансувальник забезпечує автоматичне підтримання однакового напруги на 2-х послідовно сполучених акумулятор і перешкоджає перезаряду однієї АКБ і недозаряду інший АКБ, що сприяє збільшенню терміну служби акумуляторів.
Балансир володіє мінімальним енергоспоживанням (всього 3 мА) і автоматично включається при зарядці АКБ, коли сумарна напруга досягає 27 Вольт, забезпечуючи при цьому струм балансування до 5 Ампер. При необхідності збільшити струм балансування можливо паралельне підключення декількох балансирів.
Це простий пристрій здатне значно продовжити термін служби Ваших акумуляторів.
Для забезпечення балансування заряду акумуляторів в системі на 24 Вольт необхідно використовувати 1 балансир.
Для забезпечення балансування заряду акумуляторів в системі на 36 Вольт необхідно використовувати 2 таких балансира.
Для забезпечення балансування заряду акумуляторів в системі на 48 Вольт необхідно використовувати 3 таких балансира.
Навіщо взагалі потрібні балансири для 12-ти вольтових АКБ? Коли у вас система на 12 вольт, то все АКБ скільки б їх не було у паралельному з'єднанні, і у них завжди однакова напруга. Але коли ми переходимо на 24 , 36 або 48 вольт, то з'являється проблема з різною напругою на послідовно сполучених акумуляторах. З-за цього при заряді деякі акб йдуть в перезаряд і починають "закипати", а інші недозаряжаются, і в підсумку вся ланцюжок АКБ швидко втрачає ємність і загалом приходить в непридатність.
І навіть повністю однакові АКБ з часом все одно розбігаються по напрузі, тому не врятує від проблеми навіть куплені АКБ з однієї партії. Для вирішення цієї проблеми давно застосовуються різні балансувальні пристрою, це або окремі балансири на кожен АКБ, або блоки на 24 і 48 вольт. Балансири дозволяють значно продовжити термін служби АКБ.
- Напруга напруга акумуляторів 2 x 12
- Оптимізуючий струм 0 - 5 А
- Споживаний струм < 3 мА
- Мінімальна напруга відключення 10
- Температурний діапазон при роботі: 0 до 45 С
- Захист від переполюсовки Є
- Розмір: 70 x 70 x 27 мм
- Вага: 250г
Характеристики
- Тип контроллера
- MPPT
- Управление
- Локальный доступ
- Тип подключения
- Проводные
- Защита
- От переполюсовки
- Страна регистрации бренда
- Китай
- Гарантия
- 6 месяцев
- Страна-производитель товара
- Китай

Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!