
Модуль літієвої батареї Pylontech Force L2 ємністю 3,55 кВт/год
Нет в наличии
73 200₴
Описание
Модуль літієвої батареї Pylontech Force L2 використовується для встановлення системи батарей Pylontech, що складається з 2-4 модулів із зовнішнім BMS.
Номінальна потужність 3,55 кВт/год
Виготовлено з безкобальтового фосфату літію і заліза.
Це остання версія HESS (Home Energy Storage System), успадкована від концепції модульного дизайну в поєднанні з простим встановленням, простими роз’ємами та сумісністю поза приміщеннями. Цю систему можна встановлювати без необхідності з’єднувати кабелі між батареями , батареї розміщуються одна на одній, що полегшує та збільшує швидкість встановлення. Це нове рішення Pylontech для житлового сектору низької напруги серії L, серед яких Force L1 і L2. Ці вироби складаються з кількох батарей, які можна стикувати від 2 до 7, із зовнішнім BMS.
Він спеціально розроблений для невеликих приміщень з обмеженим простором, а також для установок з великою потужністю та тривалим терміном служби. Цей модуль встановлюється разом з BMS FC0048M-100 з номінальною напругою 48 В і ємністю 47 Ач. Ці системи також мають струм заряду та розряду, який може досягати загалом 105 A та захист IP55.
Іншим важливим аспектом, безсумнівно , є глибина розряду, яка становить 95%. Також пристрої можна поєднувати з різними типами інверторів, навіть з вбудованою функцією EPS.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ємність батареї: 3,55 кВт/год
- Діапазон напруги: 44,5 -54 год
- Корисна ємність: 10650 Вт
- Ступінь захисту: IP55
- Комунікаційний порт: RS485
Характеристики
- Напряжение
- Тип АКБ
- Дополнительные характеристики
- Необслуживаемые
- Вес
- 24 кг
- Размеры (Д х Ш х В)
- 600*380*170 мм
- Гарантия
- 12 месяцев

Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!