- юлияОтзыв от покупателя. Продавец: Coffee&marine. Общий вес: 1000
Это не Кения АА. В Кении главное кислинка, а здесь даже на упаковке ничего нет об этом. На вкус обычный кофе из супермаркета
- Продавец Coffee&marine
Дякуємо за Ваш відгук! Зерно Кенія АА обсмажуємо більше 7 років, жодного разу не мали нарікань на його смакові властивості. Зерно має легку винну кислинку. Обираємо саме середній ступінь обсмажування задля відчуття його смакових властивостей. Щоб правильно приготувати каву, необхідно враховувати:
спосіб приготування;
ступінь помелу;
дозування кави;
кількість води;
час приготування.
Одна помилка в заварюванні може зіпсувати смак напою.
- Володимир Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Coffee&marine. Общий вес: 1000
Кава смачна і приємна за запах. Купляємо вже третій раз.
Вкус
Гармоничный
Степень кислотности
Умеренная
- Олексій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Coffee&marine. Общий вес: 1000
Писав вище
- Олексій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Coffee&marine. Общий вес: 1000
Якість зерна хороша, лише одне бите зерно зі жмені. Обсмаження гарне - трохи сильніше за середнє. Смак сподобався.
- Недостатки:
- Не має маркування щодо дати обсмаження та пакування
- Продавец Coffee&marine
Доброго ранку пане Олексію! Дякуємо за відгук на товар! Зверніть увагу, що дата пакування є на пачці в місці запаювання. Оскільки ми самі обсмажуємо зерно вона співпадає з датою обсмажування
