Картка Rozetka
Гибридный инвертор Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 (без MPPT) - изображение 4
Гибридный инвертор Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 (без MPPT) - изображение 1
Гибридный инвертор Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 (без MPPT) - изображение 2
Гибридный инвертор Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 (без MPPT) - изображение 3
Гибридный инвертор Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 (без MPPT) - изображение 4
Гибридный инвертор Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 (без MPPT) - изображение 1

Гибридный инвертор Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 (без MPPT)

Код:  379813749

Нет в наличии

27 655

Номинальная мощность, кВт: 0.7

Этот товар у других продавцов
1
 

Все товары бренда Victron Energy

Гарантия. 5 лет. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 

Описание

Victron Energy MultiPlus 12/800/35-16 - гибридный инвертор с низким собственным потреблением мощностью на 700 Вт без встроенного MPPT контроллера. Под АКБ 12 В.

Внимание! Для полного функционала гибридного инвертора, а именно: подключение солнечного контроллера заряда, подключение литиевого аккумулятора, генерации в сеть нужно купить Cerbo GX, датчик тока, солнечный контроллер заряда.

Характеристики

Напряжение аккумуляторной батареи
Количество фаз
Номинальная мощность
Максимальный ток зарядки батареи
  • 35А А
Гарантия
  • 5 лет
Страна-производитель товара

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 0/5
на основе 2 отзыва
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Станислав Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: FITODIZ. Номинальная мощность: 0.8

    відтворює 35а

    Достоинства:
    краще
    Недостатки:
    ю
  • Антон
    Продавец: Rozetka. Номинальная мощность: 0.5

    Цитата з опису “Одне з можливих застосувань багатофункціонального інвертора це системи резервного живлення котла" я б сказав що це єдине його призначенн. І в назві треба так і написати "Безперебійник для котла з правильною синусоїдою". А в описі зазначити, що може працювати з різними типами акумуляторів. А що в назві робить "для сонячних батарей" я не знаю, панелі до нього підєднати неможливо, у нього немає входу DC, немає і контроллера заряду від панелей. Це звичайний безперебійник, фірма крута, гарантія 5 років, має досить широкі налаштування і функціонал. Інструкція нормальна, що казати, найстаріша фірма европейська яка займається цією темою. На рахунок потужності, котел пілетний він тягне нормально, скільки ват, сказати важко, бо залежить від режиму роботи котла, скільки насосів працює в данний час і тд, десь 350Вт в середньому. Перемикається на акумулятор при відключенні світла швидко, котел не помічає. Трошки гудить, для котельної норм, для кухні треба думати, в спальню я б не ставив. Нуль наскрізний має. Зарядка в ньго толкова, досить потужна 20А, у китайців зазвичай сильно слабша, акумулятор не "кип'ятить" постійно, після заряду тримає 13,2В(при заводських налаштуваннях для свинцевих акумів). Термінали для підключення толкові, все продумано. Коротше кажучи, крутішого безперебійника мабуть і немає.

    Достоинства:
    Найкрутіший
    Недостатки:
    Складний по будові(в ремонті)