Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Бензиновая мотокоса Oleo-Mac Sparta 25 (1 л.с, 400 мм) бензокоса мотокоса (22486)

Код:  383259432
Оценка пользователей 4.27/5
на основе 67 отзывов
  • 5 звезд
    8 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Євгеній Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Усе відмінно. Рекомендую

  • Микола Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пройшла сезон. Вск добре. Дуже економна.

  • Людмила
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не глохне після виключення з кнопки

    • Представник постачальника

      Добрий день!
      Вибачте за незручність.
      Для уточнення всієї інформації, будь ласка, зателефонуйте за номером телефону (067) 407-53-39.

  • Боришкевич В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Питання: куди звертатись по гарантії?
    В мене така ж мотокоса і вона працювала з 2007 року.. Але там виробник - Італія. Вирішив обновити техніку і купив цю косу (виробник Китай).. І тепер є питання (можливо гарантійне).
    Залив бензин, поставив бабіну.. А вона чомусь дуже туго крутиться і трохи тре об редуктор (а так не повинно бути).. І наступний нюанс - чомусь не вдається зняти цю бабіну і поставити ніж.. (металевий штекер не фіксує бабіну, щоб її відкрутити).. Коса тільки раз заводилась, траву навіть не пробував косити..

    Достоинства:
    Коса італійського виробницва служить довго, а до виробництва Китаю є певні питання
    Недостатки:
    у вироба є певні нюанси, сподіваюсь в сервісному підкажуть як їх вирішити.. Розпишу пізніше
    • Геннадій

      Спробуйте шайбу товсту назад поставити,i ніколи її не знімати і буде вам щастя,і ніж і бабіна стане,велика стоїть завжди і під ніж і бабіну,а тоненьку тіки ніж прижимати і чашку і потім болтом притягнути ну яко сь так

    • Дмитрий А***

      Ви зняли шайбу , яка має отвір під стопор і слугує обмежувачем при встановленні катушки з лескою .

  • Ігор Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудова коса.

    Достоинства:
    Зручна, приємно працювати, відносно тиха і досить потужна
    Недостатки:
    Ну, можливо ціна, але її якість того вартує
  • Євгеній Ю***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Якість.

    Достоинства:
    Нема ніяких проблем. Жінка користується три місяці.
    Недостатки:
    Сам на війні.
    • Роман А***

      Дякую. Прочитав ваш комент і купив своїй дружині теж таку косу. Сам теж там.

  • Александр.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В понедельник понесу в сервисный центр, за 2 месяца не прошла даже обкатку , сначала заводилась очень тяжело ( с танцем с бубном) перед ней Китай "ноу нейм" и Альпина обе лёгкие на заводку, подкачал и завёл.
    Возле этой игра с карбюратором.
    Думал пройдёт обкатку будет норм, на 2м бачке (1й литр бензина), оборвался стартер.

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Хуже дешёвой китайской
    • Александр.

      Все отлично( в сервисном центре на Кришталева 3 ) починили и настроили карбюратор за 10 мин.
      Работает как часы. Пробуем эксплуатировать дальше.

  • Олександр Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В порівнянні з китайськими (фореста) супер. Це перше враження. Доставлена в термін, але - упаковка ушкоджена, абияк перев'язані скотчем, накладна і чек відсутні.

    Достоинства:
    Економічність, якість.
    Недостатки:
    Доставка.
    • Юрій Г***

      В мене чек був прикріплений на упаковку під надписом адреси одержувача.

    • Тетяна Я***

      поділіться враженнями від покупки

    • Олександр Р***

      Працює чудово, єдиний недолік - відчуття тремтіння рук після тривалої роботи.

  • Троценко С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купили у 2005. За 16 років вона бачила все і у достатній кількості, де китаю очі вилізли б на перший рік, замінив топливний фільтр, все на місці, звичайно пропала тяга тому зараз буду замовляти нову.
    Звичайно хто косить дуже дуже багато, потрібно дивитись на потужнішу модель.

    Достоинства:
    Розхід топлива
    Якість
    Вага
    • Дмитро Б***

      З 2007 року) оригінальний редуктор вбив, поміняв 4 китайські 26х7 редуктори))) побачила мотокоса пекло, ось в цьому році поміняю на новеньку)) старуха правда дуже крута)) невбиваєма майже))

  • Гриненко С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MTOOLS
    Достоинства:
    Купили 5 дней назад, быстро заводится и работает ! Не тяжелая.
    Недостатки:
    пока нет
  • Марія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Добрий День.Хочу вас запитати,що входить в комплект з мотокосою?

    • Юрий С***

      А де гарантійний лист? Де чек?
      Якщо станеться гарантійний випадок куди звертатись?
      Інструкція на українській чи російській відсутня.

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

  • Александр Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хорошая мотокоса

    Достоинства:
    Компактный двигатель, достаточная мощность
    Недостатки:
    Маленький защитный кожух
  • Валентин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Коса песня, за 5 лет только бензин заливал да фильтр промывал .
    Даже свечю не выкручивал.
    Вторую такую же купил сыну в подарок,потому как ПРОВЕРЕННО.
    А що стосовно ціни .......
    Так панове....
    "Дешева рибка--погана юшка"
    Нажаль теж провіренно :(

  • Евгений
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    однозначно вещь, рубит ножом молодой вишняк в труху, у соседа штиль в аналогичную цену - детская игрушка по сравнению со спартой

    • Андрей

      Подскажите, входит ли нож в комплектацию или его надо покупать отдельно?

    • Viktor

      Да, нож идет в комплекте.

  • Максим Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Очень хорошая вещь.

    • Viktor

      согласен. Вещь очень хорошая.

  • Сергій
    Продавец: Rozetka

    Користуюсь активно з 2015р. На початку цього сезону вперше віддав на сервіс для профілактики та чистки. Будь-який бур'ян вона скошує на відмінно, по вазі та шумності питань немає, все досить зручно. Потужність достатня для її розмірів. За 9 років стерлося 3 шпулі та 4 диска.))

    Недостатки:
    Дуже малий захисний кожух, як наслідок вже через 5хв косіння, весь одяг та взуття брудне. Та й камінці декілька разів доводилось собою ловити.
  • Дмитрий Р***
    Продавец: Rozetka

    20 років в експлуатації, жодного ремонту, лише фільтри та свічки. Нажаль зникла тяга, дуже важко стало їй, вагаюсь чи брати китайця чи відремонтувати свою? Хотілося якби була трохи потужніша

  • Володимир С***
    Продавец: Rozetka

    Купив на Маліновском (Одесса) у 2008 році, рекомендація продавця: обкатка 10 ч. на середних обертах та нікому не давати ( не моє-не жалко), досі працює, в цьому році меняв заслонку, також подшипники (2шт) нижні, бо зьявився люфт. З ліскою 2,4 працює відмінно, 3мм тяжковато, але працює)) диск з победітом ( у комплекті не їде) ріже кустарник та маленькі дерева.
    запускається практично з першого разу й досі.

    Достоинства:
    Якість, економічность,
    Недостатки:
    можливо, 3мм вже тяжковато крутить
  • Ростислав М***
    Продавец: Rozetka

    Коли довго працю на жарі, створюється вакум в баці і пропадає тяга та глохне. Коли відкриваєш кришку баку то бензин піниться як при відкритті газировки. Заміна кришки бака не допомогла. Віддавали по гарантії не допомогло. Більше Oleo-Mac брати не буду.

    Достоинства:
    Гарно заводиться, малий розхід палива
    Недостатки:
    Після 10 -15 хвилин роботи при спеці, створюється вакум в бакі та глохне.
  • Сергій
    Продавец: Rozetka

    Минулого тижня, вперше з 2015р завіз тример до сервісного центру, причина- тяжко заводиться. Почистили карбюратор і стала як нова. По факту працює в мене з квітня до вересня/жовтня вже 9й рік. За весь час замінив один раз свічку і дві шпулі(вони в мене стираються)). Викошую 4 сотки газону кожні 2 тижні а також прибудинкову та іншу ділянку трохи більше 10 соток - кожні 3 тижні. Комплектний ніж раджу змінити на хороший та легкий диск, тоді будь які бадилля та бур'яни взагалі непомітні.

    Достоинства:
    Безпроблемна, надійна, потужна.
    Недостатки:
    Малий захисний пластиковий кожух, дуже сильно ноги закидує мульчею.
  • Игорь Г***
    Продавец: Rozetka

    Де моя 25 не була за свої 12 років у пожарі побувала. Після цього завелась і поїхала. На 11 році поміняв карбюратор і бензофільтр. Хочу купити нову шпулька але стара не здається і працює як і сам трімер

    Достоинства:
    Надійна проста
  • Юрій В*** Титаренко
    Продавец: Rozetka

    Яка кількість обертів на хвилину?

  • Василь
    Продавец: MTOOLS

    Країна виробник саме цієї моделі?

    • MTOOLS

      Италия!

    • Захар Д***

      Китай

  • Ігор Г***
    Продавец: MTOOLS

    Оплата частями есть?

  • мосейчук е***
    Продавец: MTOOLS

    Оплата частинами є?

  • Павло Г***
    Продавец: MTOOLS

    В розстрочку можно купити...?

    • MTOOLS

      Добрый день! можно!

  • Хомыцький В***
    Продавец: Rozetka

    9 год. Коса огонь

  • Александр Д***
    Продавец: MTOOLS

    Подскажите - какое масло надо лить и в какой пропорции?

    • MTOOL

      масло двухтактное! 20 грамм на литр бензина! бензин 92

  • Олег П***
    Продавец: MTOOLS

    Щось не так із фото. На фото шуруповерт Makita

    • Жолт

      Где вы видите шуруповерт?Это что-то у вас не то))

  • Хомыцький В***
    Продавец: Rozetka

    Служить 8 років. Бомба.

  • Іван М***
    Продавец: MTOOLS

    Найкраща коса! Надійна, економна. 3 роки користуюся ніяких проблем!!@

    Достоинства:
    Практично у всьому
    Недостатки:
    Трохи незручний ремінь
  • Vitaliy B***
    Продавец: Rozetka

    Скажжитe пожалуйста страну рeгистрации и страну сборки

    • Станислав

      Италия, Китай

  • Александр Н***
    Продавец: Rozetka

    Не знаю, почему так много хороших отзывов, но эта коса живет своей жизнью. Постоянно глохнет, то вообще не заводится. Покосил ей 1 раз - заглохла и не завелась. Отвез в сервис, сказали задиры на цилиндре. Отремонтировали, пару раз поработал ей на даче, перестала заводится опять.

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Глохнет через 30 мин.
    • Юрій Г***

      Купив дану косу в 2008 році. Живу в селі, кошу багато. І за весь цей час з 2008 по 2021 замінив лише підшипники в редукторі. (Ножі і леску не рахую - це розхідний матеріал).

    • Юрий

      Ви залили неякісний бензин і мотокоса перегрілась. Заливайте лише 92-й і нехай в ньому буде більше мастила.

    • Богдан

      Юрій, то у вас інша коса, яка була зроблена в Італії, а зараз вони збираються в Китаї. А то понаписували тут люди відгуків про італійські мотокоси, яким по 10-15 років. А ви купіть китайську, яку роблять зараз, і тоді побачимо, що ви напишете.

  • Максим В***
    Продавец: MTOOLS

    Подскажите страну производителя?

    • MTOOL

      made in italy

    • Захар Д***

      Китай

  • Серёга Г***
    Продавец: MTOOLS

    Покупал не здесь, 8 лет назад. Убивал нещадно, даже сейчас как новая с пол тыка заводится и работает. Сейчас ещё одну хочу купить. Можно ли её купить в рассрочку на 2-3 месяца

    Достоинства:
    Выносливая, ножами косит даже деревья)
    • Серёга Г***

      Уже купил, но снова не здесь, с гарант

    • MTOOL

      у нас дешевле)))

  • Олександр
    Продавец: Rozetka

    Підкажіть будьласка скільки можна нею працювати без перерви.на повну.Я розгублений хочу косу незнаю яку вони приблизно однакові по характеристикам.Хусварна128 штіль55 лео мак спарта25.

    Достоинства:
    Ціна якість
    Недостатки:
    Непрацює без бензину
    • александр

      Штиль fs 138 и работай целый день

    • олег

      Доброго дня, я працював нею по 8год, з перервою на дозаправки і попити водички, безвідказна коса, шкода що в мене її вкрали. За 6 років нещадного використання жодної поломки. Беріть не пожалкуєте, таку саму подарував тестю, не може нарадуватися.