Не дивлячись на заявлені 20W, адаптер видає всього 12. Це видно на дисплеї павербанка з вбудованим ватметром. 15 айфон не заряджається, індикатор зарядки постійно блимає. Перевіряв на 2 адаптерах, то ж це не брак конкретного девайса, а недолік моделі