Картка Rozetka
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 9
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 1
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 2
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 3
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 4
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 5
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 6
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 7
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 8
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 9
Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751) - изображение 1
Диаметр объектива
  • 24 мм

Бінокль Bresser Corvette 7x50 WP (1460751)

Код:  387707235

Нет в наличии

4 590

Диаметр объектива, мм: 24

Кратность приближения: выберите нужный вариант

 
Гарантия. 12 месяцев. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 

Описание

Оновлена серія біноклів Bresser Corvette II отримала більш якісну повністю мультипросвітлену оптику зі збільшеним полем зору, зменшеною мінімальною відстанню фокусу та збільшеним винесенням зіниці. Також водонепроникність бінокля доведена до класу IPX7 (100% водозахист), а корпус для запобігання запотівання заповнений азотом. Бінокль Bresser Corvette II 7x50 WP – універсальна модель, яка виручить у багатьох ситуаціях. Основною перевагою цієї моделі є можливість вести спостереження в умовах дуже низького освітлення. Бінокль Bresser Corvette II 7x50 WP ідеально підходить для спостережень за навколишнім світом: птахами, природою, спортивними змаганнями. Також з успіхом може застосовувати в будь-яку погоду завдяки водозахищеному корпусу. Варто відзначити також і кришки об'єктивів, прикріплені поясками до бінокля, і рифлену накатку на діоптрійному кільці та колесі фокусування, і сам дизайн бінокля, що відносить цю модель по зовнішньому виконанню до більш дорогої оптики.

Використання окулярів з великим виносом точки візування дозволить комфортно використовувати ці біноклі тим, хто носить окуляри. Незважаючи на те, що збільшення дозволяє вести спостереження з рук, сокет для кріплення штативного адаптера буде корисним для тривалих спостережень або при використанні бінокля стаціонарно. Завдяки досить великому полю зору, світлосилі та якості оптики, у цей бінокль буде зручно спостерігати протяжні астрономічні об'єкти, такі як зоряні скупчення. Разом з тим, невелике збільшення, азотонаповнення та повна водонепроникність робить цю модель дуже придатною для використання на воді.

Характеристики

Диаметр объектива
  • 24 мм
Диаметр выходного зрачка
  • 3.4 мм
Поле зрения на 1000 м
  • 115
Гарантия
  • 12 месяцев
Страна-производитель товара

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.5/5
на основе 2 отзыва
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Віктор П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Explore the world. Кратность приближения: 7x

    брав для поста повітряного спостереження, виправдав всі очікування, гарна оптика, добре видно навіть при місячному світлі, невистачає сітки далекоміра, але в цій моделі вона і не передбачена.

    Достоинства:
    нековзкий корпус, чудова якість оптики
    Недостатки:
    немає
  • Геннадій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Кратность приближения: 10х

    В цілому задоволений придбаним товаром

    Достоинства:
    Простий у користуванні, якісне зображення
    Недостатки:
    Доволі важко тримати довго, бракує можливості застосування підставки або триноги