- СергОтзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Гуд хондаши
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Інна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже смачний бульйон, рекомендую
- Олег С***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Вчора замовив - сьогодні доставили. Обожнюю таку швидкість. Замовляю вже вдруге, і буду замовляти ще. Обожнюю японську кухню!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Дмитро Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Товар приїхав дуже швидко. Все супер.
Менеджер ще скинув прайс на всі товари яки є. Що дуже спростило пошуки потрібних продуктів! Рекомендую!- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Татьяна Т***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Смачний бульйон, термін придатності хороший!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Євген Г***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Все як у описі, смак бульйону цікавий, не хімічний.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- МихайлоОтзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Класна штука для швидкого та смачного бульйону.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
- Михайлович О***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже крутий бульйон. Беру для домашнього використання. Вистачає дуже надовго. Виходить економно. Чоловік рибу не дуже любить, а от цей бульйон їсть залюбки!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Смачний бульйон, надіслали швидко, комунікація з магазином швидка
- Достоинства:
- Смачний і насичений бульйон
- Недостатки:
- немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олег Т***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Чудовий бульйон! Для азійської їжі підходить ідеально!!! Магазин супер! Найкращі рекомендації!!!
- Достоинства:
- Смак, консистенція.
- Недостатки:
- Не виявлено.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Yumi F***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Отличный бульон хондаши. Очень долго его искала, нашла только у этого продавца. Качество прекрасное, рыбный, насыщенный, очень вкусный. Рекомендую!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Hanna R***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Замовила тут собі "набор" для місо супу: цю пасту, хондаші, вакаме та кунжут.
Хондаші мені дуже сподобався: розчиняється швидко і виходить насичений смачний рибний бульон. Я точно придумаю, як ще його використовувати, окрім приготування місо супу.- Достоинства:
- Зручний у зберіганні та використанні, швидко розчиняється
- Недостатки:
- Доволі сильно пахне в сухому вигляді, може спровокувати істерику вашої кішки
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за відгук)
- Людмила К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Це моє перше знайомство з хондаші і я у повному захваті! Сухий бульон нагадав смак копченого вугра, а розведений наче суп з сардинкою, пряний і насичений. Хондаші - це не про пісненький смак, саме це й шукала. Щиро рекомендую і магазин, і продукт.
- Достоинства:
- Співвідношення ціни, якості і об'єму продукту. Відправили швидко, співробітники проконсультували і відповіли на всі питання.
- Недостатки:
- Трохи ціна кусається, але такі продукти дорогі в принципі. У цьому магазині зі знижкою вийшло прийнятно.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
- Олександр М***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже крутий даші бульйон, усі японські страви виходять на відмінно. Його дуже багато і ціна супер. Рекомендую. Продавець відправив дуже швидко на поштомат і вже на наступний день я зміг його використати.
- Достоинства:
- Смак, ціна, вага, швидкість доставки
- Недостатки:
- Немає!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
