Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Салат з морських водоростей Чука Хіяші Вакаме hiyashi 1 кг

Код:  396833130
Оценка пользователей 4.98/5
на основе 46 отзывов
  • 5 звезд
    45 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Светлана Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Гарний салат, дякую

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Валерія
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Хороший

    • Продавец  I LOVE EAT

      дякуємо за довіру

  • Ірина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дуже смачна та соковита чука! Якісний товар. Швидка доставка. Прекрасний контакт з продавцем!

    Достоинства:
    Смакота)
    Недостатки:
    Швидко з'їли)
  • Назарій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Чука смачна, швидко доставили, дякую!)

  • Ирина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Ми замовляємо вже не вперше в цьому магазині. На цей раз замовляли великий асортимент продуктів для приготування рамену та мисо супів. Все прийшло чудово упаковано, для тих продуктів, що потребували окремо поклали ще й лід. Рекомендую

    Достоинства:
    Смачно, ситно
  • Андрій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дуже смачно. Рекомендую

  • Светлана Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дякую!Чудовий товар!

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Олена С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дуже смачна чука, дякую магазину! Запакували на совість

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Маркус С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Чудово все: від хрусткості чуки до маринаду в якій вона знаходиться

    Буду брати ще, тільки на цей раз з запасом)

    Достоинства:
    Сукупність всього
    Недостатки:
    Мало)
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Людмила З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Буду замовляти ще.

    Достоинства:
    Дуже смачний салат. Сподобався всій сім'ї.
    Недостатки:
    Недоліків нема
  • Ксения К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дуже смачний салат, виявився трохи гострим, але смак це не зіпсувало зовсім. Трохи солодкі, хрусткі водорості. Буду замовляти ще!
    Брала, до речі, разом із соусом ссылка

    Достоинства:
    Дуже смачно
    Недостатки:
    Трохи гострий, але то скоріше на любителя, ніж недолік
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Виталий К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Салат сподобався, швидка відправка, рекомендую.

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Олеся Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Все сподобалося, мені саме цей салат чука порадила дівчина менеджер за що їй дякую, в них багато чого можна вибрати з азійської та тайської кухні.

    Достоинства:
    Смак, гарна ціна, швидка доставка
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Діма Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    имба

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Анастасия С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дуже смачний салат, рекомендую!

    Достоинства:
    Швидко, смачно
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Олег Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Салат дуже смачний, беру вже не вперше, завжди смачно.

    Достоинства:
    Дуже смачно
    Недостатки:
    Відсутні
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Каміла І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Мені сподобалось, в пакуванні був лід що великий плюс в таку жарку погоду погоду

    Достоинства:
    Приємний смак, швидка відправка, ціна приємна
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Галина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Салат смачний, пакування щільне, доставка швідка.

    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Юлія Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Супер, беру вже вдруге. Запаковано дуже добре, але перший раз на самому пакетику трохи протікла олійка, але це не критично. Відправка супер швидка.

    Достоинства:
    Ціна, швидкість доставки, смак
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Олександр Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дуже дякую за замовлення, привітний продавець, рекомендую!

    Достоинства:
    Швидко, смачно, якісно
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Татьяна Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Салат дуже смачний всім раджу

    Достоинства:
    Надійне пакування залишилася заловоленою
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Анна К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Салат дуже смачний,вміру гострий та водночас солоденький з кунжутом.Дякую продавцям за швидку доставку.

    Достоинства:
    Смачно,швидко доставили
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Юлія С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Все супер. Смачно, швидко, гарна якість.

    Достоинства:
    Швидка доставка. Смачна продукція. Хороші умови зберігання.
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Єва Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Неймовірно смачна. Є кунжут, гострий перець. Вона в міру гостра, трошки солоденька. Є жижа в якій вона маринується, перед споживанням кладіть на тарілку прямо з нею, дуже смачно. Рекомендую

    Достоинства:
    Неймовірно смачна
    Недостатки:
    Не існує
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Смачний, хрумкий. Братиму ще.

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за замовлення

  • Андрій П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Все дуже гарно і швидко.
    Продавці вправні, чемні, порядні.

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Ірина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Чука смачна,доставили дуже швидко,рекомендую

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за замовлення

  • Зоряна К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Все дуже швидко приїхало, гарно запаковано. Навіть заморожені ще доїхали. Круто!

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Не перший раз замовляю, якістю задоволений. Швидко відправили

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Зінченко В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дуже смачна, рекомендую, приїхали гості, ставила на стіл, всі в захваті

    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Оксана З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Надійшло бистро

    Достоинства:
    Все гарно, щільно упаковано, смачно!
    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Ліна Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Смачно

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за відгук

  • Аліна К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Смачна чука,швидко прийшла) дякую)

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за замовлення

  • Юля Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Всё здорово,доставили быстро,запаковали идеальновсё доехало в первозданном виде,салат понравился,спасибо)

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Олексій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Зі мною швидко звязались та відправили товар. Прийшло гарно запаковане і ще підмерзше. Рекомендую!

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за довіру

  • Марина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT

    Дякую, смачно. Швидко доставили. Приїхала ще заморожена, розрізала гарячим ножем на порції і в морозилку.

    • Продавец  I LOVE EAT

      Дякуємо за замовлення