- Светлана Т***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Гарний салат, дякую
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- ВалеріяОтзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Хороший
- Продавец I LOVE EAT
дякуємо за довіру
- Ірина К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже смачна та соковита чука! Якісний товар. Швидка доставка. Прекрасний контакт з продавцем!
- Достоинства:
- Смакота)
- Недостатки:
- Швидко з'їли)
- Назарій Т***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Чука смачна, швидко доставили, дякую!)
- Ирина М***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Ми замовляємо вже не вперше в цьому магазині. На цей раз замовляли великий асортимент продуктів для приготування рамену та мисо супів. Все прийшло чудово упаковано, для тих продуктів, що потребували окремо поклали ще й лід. Рекомендую
- Достоинства:
- Смачно, ситно
- Андрій Т***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже смачно. Рекомендую
- Светлана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дякую!Чудовий товар!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олена С***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже смачна чука, дякую магазину! Запакували на совість
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Маркус С***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Чудово все: від хрусткості чуки до маринаду в якій вона знаходиться
Буду брати ще, тільки на цей раз з запасом)- Достоинства:
- Сукупність всього
- Недостатки:
- Мало)
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Людмила З***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Буду замовляти ще.
- Достоинства:
- Дуже смачний салат. Сподобався всій сім'ї.
- Недостатки:
- Недоліків нема
- Ксения К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже смачний салат, виявився трохи гострим, але смак це не зіпсувало зовсім. Трохи солодкі, хрусткі водорості. Буду замовляти ще!
Брала, до речі, разом із соусом ссылка- Достоинства:
- Дуже смачно
- Недостатки:
- Трохи гострий, але то скоріше на любителя, ніж недолік
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Виталий К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Салат сподобався, швидка відправка, рекомендую.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олеся Х***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Все сподобалося, мені саме цей салат чука порадила дівчина менеджер за що їй дякую, в них багато чого можна вибрати з азійської та тайської кухні.
- Достоинства:
- Смак, гарна ціна, швидка доставка
- Недостатки:
- Немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Діма Т***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
имба
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Анастасия С***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже смачний салат, рекомендую!
- Достоинства:
- Швидко, смачно
- Недостатки:
- Немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олег Н***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Салат дуже смачний, беру вже не вперше, завжди смачно.
- Достоинства:
- Дуже смачно
- Недостатки:
- Відсутні
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Каміла І***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Мені сподобалось, в пакуванні був лід що великий плюс в таку жарку погоду погоду
- Достоинства:
- Приємний смак, швидка відправка, ціна приємна
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Галина К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Салат смачний, пакування щільне, доставка швідка.
- Недостатки:
- Немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Юлія Л***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Супер, беру вже вдруге. Запаковано дуже добре, але перший раз на самому пакетику трохи протікла олійка, але це не критично. Відправка супер швидка.
- Достоинства:
- Ціна, швидкість доставки, смак
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олександр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже дякую за замовлення, привітний продавець, рекомендую!
- Достоинства:
- Швидко, смачно, якісно
- Недостатки:
- Немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Татьяна Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Салат дуже смачний всім раджу
- Достоинства:
- Надійне пакування залишилася заловоленою
- Недостатки:
- Немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Анна К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Салат дуже смачний,вміру гострий та водночас солоденький з кунжутом.Дякую продавцям за швидку доставку.
- Достоинства:
- Смачно,швидко доставили
- Недостатки:
- Немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Юлія С***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Все супер. Смачно, швидко, гарна якість.
- Достоинства:
- Швидка доставка. Смачна продукція. Хороші умови зберігання.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Єва Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Неймовірно смачна. Є кунжут, гострий перець. Вона в міру гостра, трошки солоденька. Є жижа в якій вона маринується, перед споживанням кладіть на тарілку прямо з нею, дуже смачно. Рекомендую
- Достоинства:
- Неймовірно смачна
- Недостатки:
- Не існує
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Сергій С***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Смачний, хрумкий. Братиму ще.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Андрій П***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Все дуже гарно і швидко.
Продавці вправні, чемні, порядні.- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Ірина М***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Чука смачна,доставили дуже швидко,рекомендую
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Зоряна К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Все дуже швидко приїхало, гарно запаковано. Навіть заморожені ще доїхали. Круто!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Сергій С***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Не перший раз замовляю, якістю задоволений. Швидко відправили
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Зінченко В***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дуже смачна, рекомендую, приїхали гості, ставила на стіл, всі в захваті
- Недостатки:
- Немає
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Оксана З***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Надійшло бистро
- Достоинства:
- Все гарно, щільно упаковано, смачно!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Ліна Х***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Смачно
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
- Аліна К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Смачна чука,швидко прийшла) дякую)
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Юля Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Всё здорово,доставили быстро,запаковали идеальновсё доехало в первозданном виде,салат понравился,спасибо)
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олексій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Зі мною швидко звязались та відправили товар. Прийшло гарно запаковане і ще підмерзше. Рекомендую!
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Марина К***Отзыв от покупателя. Продавец: I LOVE EAT
Дякую, смачно. Швидко доставили. Приїхала ще заморожена, розрізала гарячим ножем на порції і в морозилку.
- Продавец I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
