- KarinaОтзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Разноцветный
Все виглядає чудово
- Достоинства:
- Відповідає картинці
- Недостатки:
- Твердувате для споживання
- Наталія Т***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Разноцветный
все ціле завдяки гарному пакуванню. Дякую
- Іванна В***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Разноцветный
Дуже гарний товар, все як на картинці...хочу сказати дякую людині яка пакувала товар, все гарно,акуратно запаковано ДЯКУЮ!
Замовлення прийшло швидко)- Недостатки:
- ---
- Лариса П***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Разноцветный
Замовляла три набори прикрас для торта два дівчачих і один чоловічій.Все дуже яскраве і святкове,дуже гарно запаковане,тому приїхало все ціле,швидко і без проблем.Дякую продавцю Михайлу за швидкість і належне пакування
- Достоинства:
- Святкове,яскраве,для гарного настрою
- Недостатки:
- Немає
- Наталия Б***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Черный
Дуже гарний набір на чоловічий торт
- Олена К***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Черный
Як на фото
- Олена К***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Черный
Все супер так як на картинці, упаковані гарно
- Наталія Д***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Черный
Сподобалось, гарно все виглядає та добре упаковано, доїхало все цілим. Безе та рисова посипка на торті теж з цього сайту. Дякую!
- Достоинства:
- Все супер
- Недостатки:
- Немає
- Горбунова М***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Разноцветный
Кульки з пластику
- Достоинства:
- Не має
- Недостатки:
- Кульки з пластику
- Продавец DISOYA
Вітаємо! Кульки зроблені з желатину та додаванням цукрової пудри! їсти їх не можна( можна облизнути , вони солодкі на смак, та тануть у волозі),вони виглядають як пластмасові, желатиново - цукрові - суто для декору
- Марія Л***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Разноцветный
Спасибо за своевременную доставку, набор красиво украсил тортик , рекомендую.
- Достоинства:
- Отличный набор
- Тетяна П***Отзыв от покупателя. Продавец: DISOYA. Цвет: Разноцветный
Я і захваті і від сервісу і краси!!!
