- Александр Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Быстро пришел. Собрал часа за два неспеша. Так как собираю первый раз. При сборке обнаружилось что не хватает заднего кронштейна на защиту ремней. Вроде мелочь, но не приятно. И не могу поставить защиту. На колесо положили раму. При транспортировке погнулось, но то пару ударов молотком и проблема решилась. А так завёлся с первого раза. Пока обкатываю.
- Достоинства:
- Быстрая доставка. Легко завелся.
- Недостатки:
- Небыло в комплекте кронштейна для защиты ремней
- Андрей П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Через 30 хвилин після першого запуску потекло масло з під сальника
- Недостатки:
- Потекло масло з двигуна
Експерт RozetkaДоброго дня!
Дякуємо за звернення.
Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .
- Рижий Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Поки що розпакував. Наявні ржаві деталі
- Рижий Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Поки тільки розпакував. Наявні поржавілі деталі
- Недостатки:
- Поржавілі деталі
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.
- Рижий Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Поки розпаковую. Поржавілий метал. Про роботу і збірку напишу потім
- Недостатки:
- Поржавіли метал
- игорь ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
в комплекте не хватило одно ножа на культиватор
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.
- Микола М***
Як вирішилось? Бо в мене теж не хватає одного ножа
- Тетяна Г***Продавец: Rozetka
Дякую за оперативне вирішення питання! Спочатку виникла неприємність із відсутністю вала у комплекті, але ваш сервіс приємно здивував. Продавець швидко відреагував на наше звернення, і потрібну деталь відправили без жодних затримок. Мотоблок працює чудово, зібрали усе без проблем. Приємно, що ви дбаєте про клієнтів і готові допомагати навіть у нестандартних ситуаціях.
- Андрей М***Продавец: Rozetka
Замовляв у іншого продавця з розетки.
В цілому норм, потужний, після першого використання почало текти масло з під клапанної кришки. Розібравши для усунення проблеми, виявилося, що гвинти зовсім не затягнуті, а сама прокладка крім того що має заводські пощкодження, ще й "криво" стояла. Наче і дрібниці але не приємно. Гроші не малі коштує. Якість збірки на низькому рівні.
