Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Мармелад із манго King 500 г (0318)

Код:  400085145
Оценка пользователей 5/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Ганна Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Yorswet

    Продавець цього мармеладу поклав мені його у подарунок до мого замовлення на топлене масло, який же він смачний! Саме днями купили з чоловіком манговий мармелад іншого виробника, у формі сердечок, просто на ринку, то він не має притаманного манго смаку, і ніхто його не хоче їсти, а цей мармелад - дуууже смачний! Тож я пішла дивитися усі товари продавця і я знайшла його! Та ще й за знижкою), звісно одразу замовила)). Ще до купи замовила інший мармелад - фруктовий мікс, і мої улюблені австрійські різдвяні цукерки)), щороку купую їх на новорічні свята, та цього разу думала вже не купувати, бо ціни космос, а тут на них зараз знижка!)) Тож звісно я їх теж замовила)), очікую)) Щиро дякую продавцю за якісний товар та можливість купувати його за приємними цінами

    Достоинства:
    Дійсно смачний, приємна ціна
    Недостатки:
    Знижка не вічна...
    • Продавец  Yorswet

      Щиро вдячні за ваш відгук! Дуже раді, що вам сподобалося.

  • Инна Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Yorswet

    Просто бомба. Можно съесть всё за раз, вкус интересный.

    • Продавец  Yorswet

      Дякуємо за ваш відгук! Дуже раді, що мармелад вам сподобався. Чекаємо на ваші нові замовлення!

  • Алла К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Yorswet

    Швидка доставка, цукерки чудові, буду замовляти ще))

  • Лілія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Yorswet

    Отримала солодощі. Дуже швидко. Відповідальний продавець. Гарного запаковано. Буду замовляти ще.

    Достоинства:
    Дуже смачні.
    Недостатки:
    Немає доставки на Розетку.
  • Георгіца О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Yorswet

    Смачно, на мармелад, у звичному його вигляді і смаку, не схоже, на смак, як просто шматочки манго, помірно солодкий. буду купувати ще.

    • Продавец  Yorswet

      Доброго дня, Оксано!
      Дякуємо вам за чудовий відгук
      та високу оцінку наших
      мармеладних цукерок!
      Ми дуже раді, що вони вам сподобались.

      З найкращими побажаннями,
      Yorswet