День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Пральний порошок ARIEL автомат Аква-Пудра Color 4,05кг - изображение 1

Пральний порошок ARIEL автомат Аква-Пудра Color 4,05кг

Код:  402908652

Есть в наличии

686

+5% бонусных ₴ при оплате Картой Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 115  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Характеристики

Вес
Страна-производитель товара

* Под упаковкой понимаем бутылку/ёмкость/пакет с моющим средством в виде жидкости или порошка, ёмкость/коробку/пакет с капсулами, дисками, таблетками, салфетками для стирки.

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.8/5
на основе 657 отзывов
  • 5 звезд
    558 оценок
  • 4 звезд
    24 оценок
  • 3 звезд
    13 оценок
  • 2 звезд
    4 оценок
  • 1 звезд
    15 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Тома
    Отзыв от покупателя. Продавец: Kamandrisan. Вес: 8 кг

    Тяжко назвати це пральним порошком . Це жах!!!

    1. Аромат хімічний настільки що неможливо знаходитись в одному приміщення з щойно випраним одягом, просто виїдає очі. Довелося прати ще раз щоб позбавитись цього аромату, сухий одяг всеодно мав неприємний запах , дуже хімічний.

    2. Як завжди вмикнула пральну машину і пішла на кухню ))) це був шок, хвилин через 20 зайшла до ванної кімнати …. і не могла повірити що це можливо, вся підлога була в піні , висотою сантиметрів з 15. Просто з отвору для прального порошку витікала піна з такою швидкістю що довелося зупинити прання і зачекати, спойлер)) не допомогло, при повторному запуску ситуація не змінилась. Це точно підробка , дуже шкода витрачених коштів і часу на пінну вечірку в ванній кімнаті.

    До цього брала не в відрі, а в пакеті , все було добре.

    Недостатки:
    Суцільний жах!
  • Ганна К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Kamandrisan. Вес: 8 кг

    Замовляла для мами , вона пенсіонерка не дуже розбирається в марках, отримала , користувалась, але я сьогодні приїхала до неї та вирішила запустити прання, подивилась на відро- Ариієлем і не пахне …зовсім інша суміш в середині, до цього неодноразово користувались цією маркою -навіть колір порошку інший ! Будьте обережні ! Товар зовсім не відповідає заявленому, речі пре погано! Жаль , що при такій ситуації в країні у нас так ще дурять людей!

  • Юрій Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес: 8.1 кг

    Норм

Читать все отзывы →