
Цукерки Лукас Пташине молоко зі смаком кави 2.3 кг
Код: 406168950
Нет в наличии
513₴
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества..
Описание
Цукерки від "LUKAS" – це завжди про свободу вибору і надзвичайні смакові поєднання! Ми пропонуємо безліч солодких варіацій – 50 видів цукерок на основі грильяжу, суфле, желе стають улюбленими для цілих поколінь. Цукерки "Пташине молоко" - тепер з смаком кави! Ми створили неймовірне поєднання – нотки вишуканої класики з виразним смаком улюбленого напою! Ніжний та повітряний кондитерський шедевр огортає смаком відомих зерен, надихаючи на новий день звершень із цукеркою в кармані! Смачні, заряджаючі та еперевершені – Ваші супутники посмішки! Склад: Цукор, глазур кондитерська (27+/-3)% (пудра цукрова, жир кондитерський (повністю гідрогенізований рафінований пальмоядровий стеарин), какао-порошок - 13%, емульгатори (лецитин соєвий, полігліцерин), сіль "Екстра", ароматизатор), патока крохмальна, вода питна, замінник молочного жиру (жир рослинний переетерифікований рафінований дезодорований, емульгатор моно- і дигліцериди жирних кислот, антиоксидант (бутилгідроксiанізол, бутилгідроксітолуол)), молоко незбиране згущене з цукром (молоко коров'яче незбиране, цукор, молочний цукор (лактоза)), желюючий агент агар-агар, білок яєчний сухий, барвник натуральний харчовий цукровий колер IV, основа "Кава" (вода питна, барвник цукровий колер, ароматизатор, розчинна кава - 8.3%), олія соняшникова рафінована дезодорована, ароматизатор, консерванти (сорбат калію, бензоат натрію), регулятор кислотності лимонна кислота, фермент біоінверт. Містить яйця та продукти з яєць Енергетична цінність на 100 г продукту 446 ккал: Білки - 1.7 г Жири - 17 г Вуглеводи - 68 г Ящик - 2.3 кг Умови зберігання: Слід зберігати у сухих, добре провітрюваних приміщеннях, без стороннього запаху, при температурі (18 ± 3)°С і відносній вологості повітря не вище як 75 %, без прямої дії сонячного світла. Термін придатності: 6 місяців

Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!