Топи продажів
Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush - изображение 4
Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush - изображение 1
Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush - изображение 2
Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush - изображение 3
Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush - изображение 4
Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush - изображение 1
1/4

Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush

Код :  407722857

Есть в наличии

1 725

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 288  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
от 575  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
от 575  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
от 575  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
от 575  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
от 575  x 3
Этот товар у других продавцов
1
  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Предоплата на карту продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka, КК - инстолмент
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Помазок Semogue SOC C-5 Boar Bristle Cherry Shaving Brush - відноситься до нової серії SOC - Semogue Owners Club. Дана серія виробляється вручну з використанням екологічних і преміальних матеріалів. Вузол помазка вручну пов'язаний з ексклюзивної, незабарвленої, селекційної щетини кабана вищої якості - "Selected Premium 90% Tops". 90% щетинок вузла мають повну природну довжину, (НЕ стрижені), чим цей показник вище, тим однорідніше і щільніше вузол. Селекційна щетина класу Selected Premium - краще, що є на ринку, вона одночасно м'яка і має яскраво-виражений масажний ефект. Semogue SOC ідеально збиває піну як в чаші так і на обличчі. Рукоять виготовлена з дерева вишні, прикрашена вигравіруваним логотипом серії Semogue Owners Club. Її форма зберігає традиції і елегантність класичних кистей для гоління, а ергономічність робить її однією з найбільш зручних ручок як для збивання піни на обличчі, так і в спеціальній чаші. Всі помазки Semogue мають металеве кільце як відмітний знак безкомпромісної якості, кільце служить додатковою мірою для щільного утримання кисті на місці. 

Ворс: селекційна щетина кабана преміум-класу вищої категорії, Selected Premium. 
Матеріал ручки: деревина вишні. 
Вузол (в основі): 24 мм. 
Довжина ворсу: 55 мм. 
Довжина ручки: 59 мм. 
Загальна висота: 114 мм. 

Увага: Після використання помазок бажано зберігати на спеціальному стенді, ворсом вниз. Таке зберігання запобігатиме накопиченню води і залишків косметичних засобів для гоління у його заснування, що значно збільшить термін експлуатації помазка. Як і будь-який помазок з щетини кабана, Semogue SOC-C5 досягне свого кращого стану тільки після першого місяця використання - кінчики ворсинок распушатся і помазок стане м'якше. 

Зроблено в Португалії, ручна робота. 

Характеристики

Ворс

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!