Щоразу необхідне і завжди вигідно до -45%

Робот-пылесос RoboRock Q8 Max Черный

Код:  408208425
Тип уборки

Робот-пылесос RoboRock Q8 Max Черный

Код:  408208425

Цвет изделия: Черный

Есть в наличии

24 999

Гарантия. 6 месяцев Обмен/возврат товара в течение 14 дней 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 

Описание

ci-1005244

Характеристики

Объем пылесборника, л
  • 0.47
Вес
  • 3 кг
Цвет изделия
  • Черный
Тип уборки
Питание
  • Аккумулятор
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 2

    Отзывы про товар у других продавцов
  • Андрій Гаман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет изделия: Белый

    Брав саме модель без Plus, бо в Plus базова станція примітивного типу з висмоктуванням пилу не через окремий отвір в контейнері, як в нормальних моделях, а висмоктуванням сміття через отвір засмоктування. Через що весь пил і волосся ще раз намотуються на роллери.
    До того ж мішок на 2.5 л лише на папері великий, а в реальності це на місяць прибирання, а потім купуй новий.
    Білий колір дуже практичний в побуті, бо не так видно на ньому пил.

    Гарно збира пил, мінімально намотується довге волосся на роллери, сучасний набір датчиків, гарно орієнтується в темряві, автоматично розпізнає коври, обережний з середніми/великими предметами і шторами, доволі розумний і якщо десь застряг чи щось не те засмоктав і заблокував себе - не діє лінійно, а постійно змінює тактику поки не висвободиться, точно малює карту приміщення, може засмоктати доволі великі предмети. Ще не розуміє дзеркал до підлоги, малює на карті приміщення за ними, але на прибирання це не вплива. В порівнянні з конкурентами набагато сильніше змочує серветку залишаючи вологий слід, але миючий він умовно, бо якісно однією невеличкою серветкою протерти всі поли в кімнатах неможливо.

    Зручний додаток з підтримкою української мови як в додатку, так і звуковими повідомленнями самого пристроя українською. Прилітають оновлення ПЗ, які дозволяють краще розпізнавати предмети і розуміти як взаємодіяти з ними.

    Я і дружина цілком задоволені придбанням, але якщо хтось хоче не покращенного, а реально кращого - це вже до моделей рівня Q Revo, там буде і краще розпізнавання речей, і зрізання намотаного волосся з роллерів на базі, і миючі диски які обертаються з висушуванням на базі, і висувна щіточка для кутів і багато іншого, але там і ціна в 2 рази більша.

    Достоинства:
    Баланс ціни/якості з актуальними технологіями середнього сегменту на 2024 рік.
    Недостатки:
    Нема, якщо розумієш що за річ купуєш і які у неї можливості.
  • Тарас Канівець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет изделия: Белый

    Задоволенні даним виробом, брали по рекомендації друзів

    Достоинства:
    Вологе прибирання
    Недостатки:
    Не замітили
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image