Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Протеїнове печиво Protein Cookie - 60g Chocolate - изображение 2
Протеїнове печиво Protein Cookie - 60g Chocolate - изображение 1
Протеїнове печиво Protein Cookie - 60g Chocolate - изображение 2
Протеїнове печиво Protein Cookie - 60g Chocolate - изображение 1

Протеїнове печиво Protein Cookie - 60g Chocolate

Код:  412195152

Есть в наличии

54

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

?Protein Cookie від бренду Craft Whey! ?

? Смаковитий перекус: кожний Protein Cookie - це справжнє задоволення для вашого смаку. Солодкий смак, поєднаний зі смачними кешью горішками, зробить ваш день ще кращим.

? Високий вміст білка: Protein Cookie містить вражаючий вміст білка, що сприяє росту та відновленню м'язової тканини.

?️ Підходить для активних: цей перекус ідеально підходить для спортсменів та всіх, хто прагне підтримувати здоровий спосіб життя.

? Кешью горішки: збагачений смак горішків кешью додає особливий шарм цьому Protein Cookie.

? Споживання в будь-який час: плануйте свій перекус  з Protein Cookie у зручний для вас час.

 ??Скуштуйте Protein Cookie від Craft Whey і отримайте смачну дозу білка та енергії для вашого активного дня! ??

Характеристики

Страна регистрации бренда
  • Украина
Страна производитель

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 5/5
на основе 1 отзыв
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Максим Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: FIT&HEALTH Style

    Печеньки огонь. Очень вкусные и сытные...