



Обеденный кухонный стол Астон Металл-Дизайн Черный Бархат Аляска (ДСП металл)
Описание
Обеденный кухонный стол Астон Металл-Дизайн Черный Бархат Аляска (ДСП металл)
Астон это современная модель стола для кухни, гостиной или столовой с крепкой металлической конструкцией, столешницей из ДСП с красивой текстурой под дерево в стиле лофт. Нет более красивого и практичного сочетания, чем дуэт металла с деревом! Оригинальная форма ножек с геометрией украсит ваш дом. Опоры стола имеют регулировку по высоте - ножку пластиковую с болтом, что актуально при неровных поверхностях пола.
Труба 80х40 толщина ДСП 32 мм
• 800х1600:
Высота: 750 мм
Ширина: 1600 мм
Глубина: 800 мм
• 750х1200:
Высота: 750 мм
Ширина: 1200 мм
Глубина: 750 мм
ДСП не имеет никаких пометок для крепления опор, что делает его универсальным и позволяет пользователю самостоятельно выбрать на каком расстоянии от края столешницы крепить опору.
Характеристики
Отзывы и вопросы
- 5
звезд 4 оценок - 4
звезд 0 оценок - 3
звезд 0 оценок - 2
звезд 0 оценок - 1
звезд 1 оценок
- Юлия Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Guarneri. Цвет столешницы: Коричневый. Ширина: 115. Глубина: 75
НЕ РЕКОЛМЕНДУЮ!!!Робила замовлення давно,и після інцеденту була неприємно здивована,але на тлі нового ремонту та житла нехотіла псувати собі настрій та писати погане,але не рідко коли сідаю за стіл,згадую і ця несправедливість не дає мені спокою!Історія склалася не одразу погано,але ж не пожалкую часу та розпишу!Зробили замовлення-зателефонував меннеджер для обговорення деталей,все вирішили але строки сказали мін.2 неділі а то й до 28 дній,сказали що завантажені тому аж після 20 березня(тобто 3.5 тижні)-довго але я погодилась,зробила авансову сплату-чекаю,тут 7-го березня після обіду від нп смс про надходження замовлення(я була на 7 му небі від радощів -ніби на 8 березня зробили подарунок)чоловік їхавши з роботи ледь встигав на нову пошту,бе2-х хвилин до закриття в попихах оглянув що пакування не ушкоджене сплатив залишоК суммИ+наложку,та швиденько додому складати(на той час я була вагітна і мені страшенно хотілося вже швидше)але вдома розкривши пакування ніжки по кутках були в очевидь ушкоджені,їх як ніби хто виронив з рук и вони загнуті ПОКРИТТЯ ЗДЕРТЕ І ЦЕ ВСЕ НА САМОМУ ВИДНОМУ МІСЦІ,та дефектовані,зробила фото,відправила,сказали то не Їх провина треба було перевіряти на нп,та вони нічого міняти не будуть,розетка також адміністрація вказала на те що треба було не приймати на нп,АЛЕ В ТОМУ І ВСЯ СПРАВА ЩО ПАКУВАННЯ НЕ БУЛО УШКОДЖЕНЕ,МЕНІ ВЖЕ СВІДОМО ЗАПАКУВАЛИ ЯКИЙСЬ БРАК АБО ЧИЄСЬ ПОВЕРНЕННЯ,БО ДУЖЕ ЦІКАВО КОЛИ КАЖУТЬ 100% НЕ РАНІШЕ 20-ГО,А ПРИСИЛАЮТЬ РАПТОВО АЖ 7-ГО,БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ,ТО ІНАКШЕ НЕ БУВАЄ!!!
СВОЮ ПОМИЛКУ ВБАЧАЮ ЛИШЕ В ТОМУ ЩО ДУЖЕ ПОКВАПИЛАСЬ ТА ЗВИКЛА ДОВІРЯТИ ЛЮДЯМ,ТА ЩЕЙ СТАТУС РОЗЕТКИ НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАВ ПРОБЛЕИ!!!!
ВСІМ ХТО ЗАХОЧЕ ЗАМОВИТИ РЕКОМЕНДУЮ НЕ ПОВТОРЮВАТИ ЦИХ ПОМИЛОК,ТА ПЕРЕВІРЯТИ,БО ЯКЩО ЗАХОЧЕТЕ ЩОСЬ ВИЯСНИТИ ВАС ПРОІГНОРУЮТЬ,ВІДМОВЛЯТЬ,ОБДУРЯТЬ АБО ЯК МЕНІ ЩЕЙ НАХАМИЛЛЯТЬ!!!
БУДЬТЕ УВАЖНІ-НЕХОТІЛОСЯ ЩОБ ЛЮДИ ОПИНЯЛИСЯ В ТИКИХ СИТУАЦІЯХ!НЕ АРМАГЕДОН АЛЕ НЕПРИЄМНО!
ЩЕ РАЗ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!- Достоинства:
- Дизайн
- Недостатки:
- Не чесний та недобросовістний продавець!Товар ушкоджений!відмовили в обміні на нормальний!
- Юля Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Guarneri. Цвет столешницы: Коричневый. Ширина: 115. Глубина: 75
НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Купили даний стіл, а рівно через 2 місяці в одному місці вздулась ламінація. Звернулися до продавця з проханням замінити браковану столешню.
На що отримали відмову і звинувачення в тому, що це ми її зіпсували,бо в них же "в офисе установлено более 15ти столов с ДСП столешницами и за 3 года с ними не произошло никаких деформаций. Даже при условии неоднократно пролитого и вовремя вытертого чая и кофе на них)",я дуже рада, що їм так пощастило. В нас теж столи є... І до покупки цього столу такого не було
Гарантійний талон при покупці нам не поклали до столу, а зараз вимагали (хоча навряд чи його наявність щось би змінила, бо вони доказують, що винні ми). Одного разу в нас була ситуація, що загубився талон на техніку, але тоді нам його відновили і відремонтували товар так, як був факт продажу,доставки, всі мої дані. Цій же конторі байдуже, хоча вся моя інформація як покупця у них є (вони свій товар уже втюхали, далі це твої проблеми).
Отримали від них пропозицію купити нову за 1200грн, яка виглядала як насмішка з їхнього боку. Звичайно, куплю, щоб ще і її викинути через 2 місяці.- Достоинства:
- Зовнішній вигляд.
- Недостатки:
- Неякісно проклеєна кромка по периметру столу, що призвело до вздуття столешні навіть при бережному використанні... без цих страшних історій, які описує продавець.
- Алла Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Guarneri. Цвет столешницы: Коричневый. Ширина: 155. Глубина: 80
За свои деньги стол хорошего качества
