День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Силікагелевий наповнювач для котячого туалету Kotix Aroma Green Apple Котікс з запахом яблука 10 л (4,1 кг) (6930095837479) - изображение 3
Силікагелевий наповнювач для котячого туалету Kotix Aroma Green Apple Котікс з запахом яблука 10 л (4,1 кг) (6930095837479) - изображение 1
Силікагелевий наповнювач для котячого туалету Kotix Aroma Green Apple Котікс з запахом яблука 10 л (4,1 кг) (6930095837479) - изображение 2
Силікагелевий наповнювач для котячого туалету Kotix Aroma Green Apple Котікс з запахом яблука 10 л (4,1 кг) (6930095837479) - изображение 3
Силікагелевий наповнювач для котячого туалету Kotix Aroma Green Apple Котікс з запахом яблука 10 л (4,1 кг) (6930095837479) - изображение 1

Силікагелевий наповнювач для котячого туалету Kotix Aroma Green Apple Котікс з запахом яблука 10 л (4,1 кг) (6930095837479)

Код:  433881494

Есть в наличии

617

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 309  x 2

Объем 1 упаковки, л: 10

Количество в упаковке, шт: выберите нужный вариант

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

  • Курьер Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Силікагелевий наповнювач Kotix Aroma відрізняється високою гігроскопічністю і здатний в лічені хвилини не тільки поглинати вологу, а й нейтралізувати запахи тварини. Цей вид наповнювача має хімічний склад звичайного піску (оксид кремнію), оскільки виготовлений з полікремнієвої кислоти.
Наповнювач прекрасно зберігає форму і не перетворюється на в'язку масу після поглинання вологи. Ступінь забруднення наповнювача визначається по його кольору. При незначному поглинанні вологи він злегка темніє, а після набуває жовтуватого відтінку, який сигналізує про необхідність заміни наповнювача в лотку котячого туалету.
Наповнювач ароматизований і від нього виходить легкий аромат яблука, що освіжає повітря біля котячого туалету.

Переваги використання наповнювача Kotix Aroma:

  • 100% натуральний продукт;
  • здатний швидко поглинати вологу і нейтралізувати запахи;
  • економічний - упаковки наповнювача в 10 л досить для підтримки чистоти котячого туалету протягом 100 днів;
  • не липне до котячих лап і на розноситься по приміщенню;
    легкий аромат яблука освіжає повітря.

Рекомендації по використанню:

  • Наповніть сухий і чистий туалет шаром Kotix від 3 до 5 см. Регулярно прибирайте тверді відходи.
  • Перемішуйте вміст лотка раз в 1-2 дня. Приблизно один раз в 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Не викидайте Kotix в унітаз, щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків.
  • Якщо Вашому вихованцеві важко звикнути до нового наповнювача, спробуйте протягом тижня змішувати Kotix з тим самим наповнювачем, яким користувалися раніше, в співвідношенні 1: 1.

Характеристики

Вес 1 упаковки
Объем 1 упаковки
Страна регистрации бренда
  • Украина
Страна-производитель товара

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.34/5
на основе 35 отзывов
  • 5 звезд
    18 оценок
  • 4 звезд
    5 оценок
  • 3 звезд
    5 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Наталія О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Количество в упаковке: 1. Объем 1 упаковки: 10

    Беру постійно цей наповнювач для кішки. Написано на 100 днів. У нас у кішки 2 горщика і нам вистачає на 60-70 днів. Запаху не має. Рекомендую.

    Достоинства:
    Не має запаху, на довго вистачає
    Недостатки:
    -
  • Артем Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: KicKic. Объем 1 упаковки: 10

    Все добре, прийшло те що замовив і очікував

    Достоинства:
    Потім побачимо
    Недостатки:
    Кицька покаже, якщо є
  • Атамас О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: ZFD. Количество в упаковке: 1. Объем 1 упаковки: 3.8

    По началу - идеален. Запаха нет, за лапками не разносится, аромат приятный, кота не отпугивает. Но хватает на меньше заявленного срока. 1 кот - 15 дней. Потом вонь на всю квартиру.

Читать все отзывы →