Картка Rozetka
Книга Сутінки світу. Автор - Вернер Герцоґ (Лабораторія) - изображение 1

Книга Сутінки світу. Автор - Вернер Герцоґ (Лабораторія)

Код:  435394964

Есть в наличии

279

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 47  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Про книгу:

На краю світу, серед лісів і гір Філіппін, розгорнулась історія, замкнута в часі та загублена в просторі.  Кінець 1944 року, японські війська почали відступати з острова Лубанг. Лейтенант Хіроо Онода отримав наказ, що змінив його долю – за будь-яку ціну утримувати острів до повернення Імператорської армії. Є лише одне правило: заборонено гинути від власної руки. У випадку, якщо вас захопить ворог — ввести в оману. Так розпочалася подорож Оноди – мандрівка крізь десятиліття вигаданої війни.
У книзі «Сутінки світу» Вернер Герцоґ увічнює роки абсурдної боротьби Оноди. Солдата, який став персонажем власного роману, а серед павутини вигаданих битв і реальних випробувань створив трагічну симфонію життя на тлі безмежного лісу та безсмертного часу.

Чому варто прочитати книжку «Сутінки світу»?
Сучасна казка про Робінзона Крузо, що розповідає не лише про фізичні випробування солдата, але і про внутрішню боротьбу, сенс життя та вірність меті.

  • Розміри 120х165 мм

Характеристики

Издательство

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!