День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Бальзам для губ CARMEX Класичний 7,5 г (банка) (083078001476) - изображение 1

Бальзам для губ CARMEX Класичний 7,5 г (банка) (083078001476)

Код:  436732970

Есть в наличии

196

157

+5% бонусных ₴ при оплате Картой Rozetka
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

  • Курьер Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Вести активний спосіб життя - це означає багато часу проводити на свіжому повітрі. Але вплив навколишнього середовища може мати і негативні наслідки. Шкіра губ дуже ніжна, саме тому вона особливо потребує максимального захисту. Зберегти здоровий і красивий вигляд шкіри губ допоможе бальзам від торгової марки Carmex. Цей перевірений косметичний засіб захистить делікатну дерму від згубного впливу вітру, сонця і холоду, підходить для догляду після укусів комах і отримання сонячних опіків. Бальзам містить у своєму складі активні компоненти, які роблять його унікальним засобом із широким спектром дії. Ментол і камфора мають прекрасну знеболювальну і протизапальну властивість, покращують кровообіг, швидко заспокоюють, усуваючи неприємні симптоми у вигляді свербіння і печіння. Саліцилова кислота ретельно очищує епітелій від ороговілого шару клітин, дозволяючи шкірі дихати. Віск і олія какао глибоко зволожують і живлять шкіру губ, насичують живильними елементами, роблячи її м'якою і гладенькою. Цей універсальний засіб чудово підходить для шкіри будь-якого типу. Термін придатності продукту - не обмежений, можна сміливо використовувати поки не закінчиться бальзам  або не забрудниться. Спосіб застосування: рекомендується для сухої, потрісканої шкіри губ. Використовувати за необхідності. Cклад: Active Ingredients: Camphor (1.7%), Menthol (0.7%), Phenol (0.4%) Inactive Ingredients: Petrolatum, Lanolin, Cetyl Esters, Theobroma Cacao (cocoa) Seed Butter, Paraffin, Beeswax, Flavor, Salicylic Acid, Phenol.

Характеристики

Формат
Класс косметики
Вес
  • 7.5 г
Страна-производитель

* Обмену/возврату не подлежит

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 0/5
на основе 1 отзыв
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Александр К***
    Продавец: Health Company

    Дорогі дзурі, а що відбувається?! Товар не був доставлений, а гроші як списали так і не повернули. Коли можна чекати чи потрібно якісь дії провести додаткові?

    Достоинства:
    Супер якість та дуже хороший бальзам
    Недостатки:
    Не доставляють в пункти видачі, як окреми товар, але оплату просять одразу