Prodipe Pro 8 V4 (Black Wood) – це високоякісний студійний монітор, що стане ідеальним вибором для професійного студійного використання. Нова версія Pro 8 відзначається вдосконаленим дизайном, що забезпечує потужне, чітке та природне звучання. Модель оснащена роздільним підсиленням (100 Вт для низьких частот і 40 Вт для високих), що гарантує оптимальний розподіл потужності та справжній баланс у системі. 8-дюймовий низькочастотний динамік з мембраною зі скловолокна разом з новим 1-дюймовим твітером з неодимовим куполом забезпечують надзвичайну динаміку та широкий частотний діапазон від 50 Гц до 22 кГц. Завдяки використанню активної фільтрації, досягається плавне розділення частот, що забезпечує точне і природне звучання з мінімальними спотвореннями. Корпус монітора виготовлений з високощільної деревини, що мінімізує небажані вібрації і забезпечує стабільну якість звуку. На передній панелі розміщений порт "Bass reflex", що полегшує встановлення монітора у поблизу стін, оскільки не виникає проблем із відбиттям звуку, які можуть виникати при розміщенні порту на задній панелі. На задній панелі Prodipe Pro 8 V4 наявні збалансовані роз’єми XLR та TRS 1/4”, а також незбалансований RCA. Крім того, монітор оснащений незалежним регулюванням високих частот, що дозволяє налаштовувати звук відповідно до Ваших потреб та регулятором гучності. Prodipe Pro 8 V4 (Black Wood) поєднує в собі передові технології, стильний дизайн і виняткову якість звуку, що робить його незамінним інструментом для професійної студії. Даний монітор дозволяє отримати максимально достовірне відтворення аудіо. Особливості Роздільне підсилення: 100 Вт для низьких частот, 40 Вт для високих 8-дюймовий низькочастотний динамік зі скловолокна 1-дюймовий твітер з неодимовим куполом Активна фільтрація для точного розділення частот Корпус з високощільної деревини для мінімізації вібрацій Порт "Bass reflex" на передній панелі Збалансовані роз’єми XLR і TRS 1/4”, незбалансований RCA Незалежне регулювання високих частот Регулятор гучності
Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!